Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők/Nem szülők! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők/Nem szülők! Ti mit szólnátok hozzá ha a 15 éves lányatok haza állítana egy 23 éves fiúval/férfival?

Figyelt kérdés
Semmi pénzért nem tudnátok elválasztani egymástól őket, mert nagyon szeretik egymást. Akkor mit csinálnátok? Vagy inkább jobb lett volna ha titokban tartsák az egész kapcsolatot?
2015. ápr. 17. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nem örülnék neki az biztos.

Az a baj h vakok és buták ilyenkor, és képesek összeveszni a családdal és elhagyni azt még 15 évesen is.

2015. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom nem tenne ilyet.

Én nem ribit nevélnék belőle:)

2015. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szülőtöl függ de szerintem tartsátok titokban
2015. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem ribiség, majd rájössz, előző kommentelő. Berágnék az tuti, engedném, hogy járjanak, de szex ne legyen. Pár hónap után a gyerekem rájönne magától, hogy semmi értelme. Ha meg nem, akkor nem tudom.
2015. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hoznám a puskát a fészerből, és szólnék a srácnak, hogy mire visszaérek, a saját érdekében, jobb ha nem lesz ott.
2015. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
21:19 miért lenne ribiség?:)
2015. ápr. 17. 21:42
 7/10 A kérdező kommentje:
21:26 - Szex nincs min. 16 éves korig!
2015. ápr. 17. 21:44
 8/10 anonim ***** válasza:

hát ismerős úgysem értene meg senki jobb az ilyet titokban tartani


nekem is volt 14 éves barátnőm

2015. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
21:47: ha szabad kérdeznem hány évesen volt?:)
2015. ápr. 17. 22:36
 10/10 icu75 ***** válasza:
100%
Úgy gondolom,itt az a legnagyobb probléma hogy a lány nagyon fiatal,nem a korkülönbség a gond. Azt hiszem elfogadnám a párját,de azért feltételeket szabnék,hogy pl nem mehet a tanulás rovására a sok randi. A tiltás csak olaj a tűzre ilyenkor. Persze türelmesnek kéne lenni a szülőkkel, és ha pár hónap elteltével megbizonyosodnak,hogy tényleg szereted a lányukat egyre több teret engednek nektek. Szerintem beszéld meg a barátnőddel ő biztosan ismeri a szüleit,hogy szerinte képesek-e ezt elfogadni. Szerintem az őszinteség az egyetlen járható út. Ha tényleg felelősen szeretitek egymást és ezt őszintén a szülők elé tárjátok,nem lehet baj.
2015. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!