Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hiusagbol vaolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hiusagbol vaolt vagy van velem? Mit erezhet?

Figyelt kérdés
Mar az elejen tobb volt nalunk,mint baratsag,testiseg is van koztunk,csók is ami finom.olyan rózsa illatu a bőre imadom, őllelni,ö mar nem anyira,szeretlek is tobszor csak mondom.alltalaba mindent megbeszelunk.belementem csak h szeresen a pettingbe is,amugy én hivő vok.es tudja jol h hazasag utani sexelö vagyok es sokszo. Mondogatta a sexet.van h összeveszunk valamin ,es amikor kibekulesre kerul a sor akkor csak en keresem amikor ö kezdemenyezi a veszekedest.de valami aprosagon pl amikor feltekeny vagyok csak akkor sem vigasztal csak veszekedik velem h mert vok feltekeny.szinte en kedveskedek neki rajzal,veszek neki ezt azt,pedig en vok a lany,es szivbol jonn.jo vele a seta,a petting,szeretunk beszelgetni is ,a manom is imadja.jo vele minden,jo együtt lenünk,elvezem en is vele az időt a csóktol a beszélgetésig mindent.csak sokszür fülent,probalok öszi.te lenni vele,de ö meg .sok szor beszelget mas lanyokkal.ami kicsit idegesito.

2015. ápr. 17. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod már azt a kérdést , normális meg fogalmazni ennyire nehéz? Hogyan vársz így normális válaszokkat? Ne úgy írd le mint egy regényt , próbáld normálisan a lényeget meg fogalmazni. Kérd meg anyukáddat vagy valakit hogy segítsen neked ...
2015. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Missi_Key ***** válasza:
a petting is sex..akár dughatnátok is ennyi erővel.amúgy lehet azért nem ölel anyiszor meg mert már igy is nehéz neki h nem sexeltek..
2015. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. Szexualitás de mégsem olyan mint a vaginális szex. Véleményem szerint a kérdező , próbál az ősztöneivel küzdeni de mégsem tudja magát teljes mértékben féken tartani. Amondó vagyok evvel a hozzáálásal te nem vagy határozzot. Inkább gátlásos ez a fiú pedig felolvasztot téged. Bizzalmat ébresztet benned , megtört a vallásodban. Ezért akkár hálás is lehetnél neki. Próbálj meg inkább teljes életet élni mintsem így állnod a dolgokhoz. Manapság kevés ilyen van amiben a kérdező van. Régen volt inkább dívat , de nem dönthetek helyetted.
2015. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!