Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezhet még a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karina <3 kérdése:

Érezhet még a volt barátom valamit irántam?

Figyelt kérdés
Körülbelül masfél hónapja hogy szakitottunk azert mert o aztmondta hogy o alapbol kavaros fajta( en persze ezt tudtam mert mondta) es hogy nem jo neki egy kapcsolat inkabb tovabb kavar masokkal. en persze teljesen osszetortem mivel nagyon jo volt vele es mivel kb mindenbe hasonlitottunk ezert nagyon jol elvoltunk. ezutan ketto hetig nem beszeltunk viszont azota pentekenkent ramir ha van buli es mondja hogy menjek el. most penteken el is mentem es nagyon jo volt latni meg nagyon normalisan viselkedett viszont nehany helyzetbe kellemetlenul ereztem magamat; alltunk egy korbe es odajott hozzam hogy menjunk felre beszelgetni ketten, kerdezgette hogy miujsag velem miutan szakitottunk meg hogy nem e kavarok valakivel,van e baratom,hogyhogy nincs? stb. meg elkezdte meselni a csaladi dolgait(ezeket mindig velem beszelte meg) emlitette hogy uj a haja es hogy tetszik e nekem? es rament a cigijerol egy kis parazs a karjara es nem vette eszre csal csondbe mosolyogva engem nezett es ugy kellett szolnom hogy nem eg a karod?- szoval nemtudom erezhet irantam valamit? vagy csak megakar tartani mint barat? (nem is nagyon mondhatni h irogat igazabol csak pentekenkent ir ram szoval nemtudom) en viszont meg mindig erzek iranta valamit....

2015. márc. 11. 18:06
 1/2 anonim válasza:
Ha tényleg mindenben hasonlítottak, és ilyen jól elvoltatok, nem véletlen, hogy hiányzik neki ez a kapcsolat. Nem tudom, hogy érez e még irántad vmit, de az biztos, hogy hiányol, és sokat jelentesz neki! Gondolom neked se lehet könnyű. De ő szakított. Majd ő lép vmit, ha esetleg megbánta amit tett. Te azért legyél nyitott másokra is!:)
2015. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszodat:) remelem rajon mit akar
2015. márc. 12. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!