Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsidó férfivel kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsidó férfivel kapcsolat? Lent reszletesebben

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, megismerkedtem Facebookon egy fiatal zsidó férfivel,a nevét nem merem elárulni,de az ö családjának van a világ legnagyobb bankja,nem is ez a lényeg,hanem hogyan tovább? Kapcsolatban vagyunk,nekem más a vallásom, mi sülhetne ki ebböl a kapcsolatból ? Nagyon kedveljük egymást,de félek,hiszen sok zsidó betegséget hordoz,akkor engem is megfertözhet valami betegséggel,ha csepp útján terjed? Nagyon megkedveltem,nagyon kedves velem es szebbnel szebb dolgokat mutatott nekem,hogy a szám tátva maradt,bevitt a villájukba is,és elképesztö,hogy milyen gazdagok,de nem ez a fontos nekem,hanem lenne-e jövöm egy ilyen zsidó férfivel ? Nem a pénze miatt,hanem mert nagyon meg fogott a barátságos beszéde,és a szép szemei ,vonásai... Csapdába estem? Olvastam olyat,hogy nagyon veszélyesek, lehet az életemmel játszom? aki tud írjon nekem mindent le,hogy mik a hátrányok, 2 hete ismerjük egymást.
2015. ápr. 18. 00:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szép kamu kérdés xd
2015. ápr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Esküszöm ,nem kamu kérdés!! komoly választ szeretnék,ha kamu lenne,nem hangzana ilyen komolyan... németországban élek,és ez a srác 160 km.re lakik Frankfurtban,és minden 3 napban találkozunk,jó lenne tudni a zsidókról,nem vagyok tapasztalt,mit tegyek?
2015. ápr. 18. 00:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Attól hogy biboldó ugyanolyan ember,ennyi erővel ő is félhetne tőled mert más vagy. Nyilván mindenki azzal kenyerez le,amiben jó nos neki pénze van ennyi. Csak annyira kaphatsz el tőle betegséget,mint más embertől. Nyilván ha az afrikai AIDS körzetben élne,azt írnám gondold át. Legyél óvatos ahogy minden más férfival,nem kell egyből az ágyába bújni,ismerd meg előbb.
2015. ápr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"jó lenne tudni a zsidókról,nem vagyok tapasztalt"

Annyit tudsz, hogy cseppfertőzéses betegségeket terjesztenek, egyébként pedig nagyon veszélyesek. Istenem...

2015. ápr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Interferencia ***** válasza:
62%
Nem, persze, hogy nem kamu...
2015. ápr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A Frankeinsteinek, vagy a Draculák családjából való? Esetleg egy Rotscild palánta?
2015. ápr. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen,Rothschild csaladbol valo. eleg jol egyezünk eddig,de mar utananeztem a google.n,hogy mit is irnak,es meg vagyok remülve,inkabb nem merülök komolyabban bele ebbe a kapcsolatba,szerintem jo vege nem lenne
2015. ápr. 18. 12:36
 8/13 A kérdező kommentje:
üzenem egy par embernek,hogy mi ertelme lenne kamuzni? egesz ejjel nem alszom,csak mert ezen a kapcsolaton gondolkodom...öszinten,nem tudom mit tegyek,es hogyan tegyem.Nem vagyok tapasztalt,meg soha nem lattam zsidot sem a szemem elött,csak öt,es lehet ami a neten kering a zsidokrol,lehet fele igaz fele nem,es nagyon fel vagyok bosszankodva,de ilyen gazdag csaladba sem szeretnek szivesen belekerülni,nem vagyok az a fajta,azert vagyok evvel a pasival együtt,mert nagyon tetszik a külseje,de amiket olvastam a neten,ketsegbe vagyok esve,s nagyon nehez nekem most. Ö komoly kapcsolatot szeretne tölem,en pedig mar nem tudom,hogy mit szeretnek,hiszen ahogy olvastam,eleg mocskos emberifajzat.
2015. ápr. 18. 12:56
 9/13 A kérdező kommentje:
Szoval,a dus fekete haja, elenk barna gyöngyszemei,es a szep kreol böre ami megfogott nagyon,a kedves beszede,es a gyengedsege... Röviden ennyi,es elolvadok ha a közelebe kerülök...
2015. ápr. 18. 12:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát hogy én nem jönnék össze zsidóval se cigánnyal az olyan biztos mint ha ezt látjátok...EMBERTŐL FÜGG. Viszont tényleg vigyázzál mert problémák is lehetek belőle. A 2 hét még kevés. Próbálj kicsit kutakodni utána de ne feltűnően.
2015. ápr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!