Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, zsidó vagyok, körülmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zsidó vagyok, körülmetélt, ez mennyire gátolna titeket az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

F/24

jó testű,jóképű,borostás


2015. ápr. 18. 02:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha valaki csak emiatt elhajt téged az kit érdekel? Legalább időt spórolsz magadnak.
2015. ápr. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
szexben nem érdekes, de mint zsidó a világot romboló náci ideológiád (lsd Izrael-közel kelet)minden normális embert taszít...
2015. ápr. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

A régi szép időkben nem reklámoztátok magatokat...


De sebaj indítom a Tigrist

2015. ápr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Engem igen. Főleg, hogy nekem a németek jönnek be :D

15/L

2015. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Engem is zavar. Jó nem annyira hogy ha bejössz és belsőleg is stimmel minden, ez miatt ne foglalkoznék veled, de nagyon nem örülnék neki.15/l
2015. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Ideológiátok miatt (zsidó felsőbbrendűség) még meg is vernélek 20 l
2015. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Nos férfi vagyok. DE ! Nem vagyok sem zsidó, sem zsidóbérenc, én is elítélem a zsidó vallásból származó, tömeggyilkos, rasszista, kirekesztő, manipulatív csoportok, rendekmunkáját. Viszont egy egész közösséget billoggal illetni hasonlóan rossz, mint az imént említett dolgok. Ha a személy, alapvetően emberi tulajdonságokat, értékeket őríz, akkor a faji, vallási hovatartozása oly mindegy. Én nem utasítanák el ilyenek miatt egy nőt sem. Legyen afro, zsidó vagy ázsiai. Egyébként is nagy szerelmem Natalie Portman. 24F
2015. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, a kérdező semmit sem írt az ideológiájáról, amúgy sem tudtok semmit erről amikor azt írjátok: a vallásotokból eredő ideológia, amikor az ortodox zsidók el sem fogadják Izrael államot. Mindegy.

Nekem ettől bejönnél kérdező, a korod miatt nem jönnél be, mert fiatalabb vagy nálam.

2015. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csak a "amikor az ortodox zsidók el sem fogadják Izrael államot"


Már több kérdésnél is leírtam.


Csak a haszid(jámbor) és a haredi(ultra-ortodox) zsidók között vannak olyanok akik nem fogadják el Izrael államát (mármint a zsidó állam létét.)

De ott is egy kis zöme a ultra-ortodoxiának és a haszidizmusnak. PL. Neturei karta,Szatmári haszidok,HaEdah HaHaredish,Toldos Aharon......STB

2015. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
És ennek szerinted mi köze van ahhoz hogy a kérdező zsidó fiatalemberrel járna-e valaki? Írt ő valamit a saját ideológiájáról? Gratulálok az összes antiszemita vérmagyarnak.
2015. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!