Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindennap beszélünk -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindennap beszélünk - facebookon - a volt barátommal szerintetek sem normális?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja szakított velem a barátom. Kb. 3 hete mindennap beszélünk. Inkább ő keres. Az első beszélgetésnél elmondta, hogy nagyon hiányzok neki. Aztán naponta mondta, hogy eszébe jutottam. De mostanság már csak épp azt beszéljük meg kivel mi történt aznap. Meddig fog ez így menni? Ha szeretne valamit tőlem szerintem már mondta volna. Egyszer meg is látogatott. Mondta, hogy jó volt újra látnia. Azóta személyesen nem keresett. Szerintetek neki így könnyebb felejteni azért csinálja ?

2015. ápr. 18. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert újra akarja kezdeni, csak nem meri kimondani mivel egyszer már szakítottatok
2015. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális?

Attól h szakítottatok, még lehet jó a baráti kapcsolatotok..

2015. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolom normálisnak. Szerintem csak nem biztos benne, hogy ezt akarja vagy nem elég erős elengedni. Ha újra akarná kezdeni már szerintem lépett volna. Én nem hiszek a kapcsolat utáni barátságban, eddigi tapasztalatok alapján soha semmi jóhoz nem vezetett és barátok sem maradtak igazán a felek.
2015. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!