Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon durva lenne ha egy 17 éves lány járna egy 34 éves pasival?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmről van szó.

2015. ápr. 18. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%
Hát szerintem a pasinak csak kaland lenne a barátnőd, nem hiszem, hogy ez igazi kapcsolat lenne a részéről, csak szex, egy kis játék. Lehet, hogy lenne mellette más is a pasinak. Ha a barátnőd is így van vele, miért ne, de ha ő szerelmes a pasiba (mert fiatal lányokkal nagyon könnyen megesik, hogy egy érettebb pasiba beleszeret), nagyot fog csalódni.
2015. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De a barátnőm nem szereti pasit csak szexre kell neki, a pasi meg halála bele van zúgva.
2015. ápr. 18. 14:47
 13/18 anonim ***** válasza:
Pont igy vagyok. Vicces hogy a lányomnak nézik. 34/F
2015. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%

#12: Azért ez gáz, hogy a lányok ebben a korban már ennyire hajtanak a szexre...

Az, hogy valaki szexel vele, még nem járás. Kétszer annyi idős, mit akar?

Torz személyiség lehet a csávó is, már ennyi idősen családjának kellene lennie, nem egy hozzá képest kislányba kellene belezúgnia.

2015. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%

Nem durva, a mai világban egyre több az ilyen. Persze van közte olyan akinek csak szexre kell a másik de bizony vannak olyanok is akik komolyan gondolják..


Mások véleményére meg magasról tegyen az aki így boldog!

:)

2015. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22%

"#12: Azért ez gáz, hogy a lányok ebben a korban már ennyire hajtanak a szexre...

Az, hogy valaki szexel vele, még nem járás. Kétszer annyi idős, mit akar?

Torz személyiség lehet a csávó is, már ennyi idősen családjának kellene lennie, nem egy hozzá képest kislányba kellene belezúgnia."

Na mert te mit akarsz ezzel a válasszal? Pont hogy te vagy a torz agyatlan személyiség, üres élettel hogy másokat ennyire irigykedve kritizálsz!

2015. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16: Én voltam, aki válaszolt, látom, kitörölték.

Honnan tudod, hogy milyen az én életem?

Irigykedjek? Mi a f.aszra? Én 34 éves koromra már családot tervezek, mégis mire irigykedhetnék?! Vagy esetleg a csajra?

Én torz? Ha mindenki ilyen "torz" lenne, mint én, szebb lenne a világ ;)

2015. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
21%

szerintem durva egy 17 éves még gyerek, dúlnak benne a hormonok és megvan zakkanva 34 éves pasinak meg nő ez egója h egy 17 évest hajt... elég egy elfuserált világ ez nekem az apám a seggem elporolta volna ha haza állítok egy dupla idős pasival

26N

2015. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!