Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerre több barátnővel is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre több barátnővel is lehet eljegyzésben a férfi?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiltja az élet..ha ilyen történne, akkor az illető azonnal szörnyethal.
2015. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi vagyok xD


23N

2015. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
te vagy az Abdull Ahbar? :DDD
2015. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Az eljegyzés nem egy hivatalos dolog. Házasságot nem köthet többet, hisz ezt törvény tiltja, de jeggyűrűt akárhány nő ujjára húzhat, a kutyát nem érdekli.
2015. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ha a nők nem tudnak róla akkor megcsinálhatja de a véleményem szerint az ilyen ember gerinctelen hisz milyen jogon foglal le több nőt ha nem szereti egyiket se elégé ahhoz, hogy ne tartson mellet még egyet vagy többet.

A nőnek aki nem sejt semmit is meg van a joga a boldogsághoz és az egyenességhez. Hisz ha nem lenne Casanova akkor lehet már rég házas lenne és lenne gyereke és boldogan élne míg meg nem hal. Szerintem nem fair egy emberrel se lekötni a nem akarom komolyan. Ez persze nem a 10-22 éves korosztályra vonatkozik.

2015. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!