Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell egy Nőt boldoggá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tilla84 kérdése:

Hogyan kell egy Nőt boldoggá tenni? Mitől boldog egy Nő?

Figyelt kérdés

Ti nők mitől vagytok boldogok? Mitől érzitek magatokat úgy, hogy egy férfi szeret titeket és boldogok vagytok mellette? Most nem a szexre gondolok kizárólag, hanem az érzésekre meg mindenre!

Tegyük fel, hogy átlagosak a körülmények és pénz is van annyi amennyi kell egy kiegyensúlyozott helyzethez.


Mit vártok el egy férfitól? Mit csináljon? Milyen legyen?


Szeretnélek megkérni benneteket írjatok évet! Köszönöm!



2015. ápr. 17. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Pééééééééééééééééééééénzzel sok-sok pénzzel
2015. ápr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon fontos a bizalom, a nélkül semmi sem működhet felhőtlenül hiszen csak vitázások lesznek. Éreztesd a barátnőddel hogy megbízhat benned, hogy mennyire fontos neked, hogy szereted, hogy szépnek látod, vedd észre az apróságokat pl elmegy fodrászhoz, érezze hogy büszke vagy rá hogy ő a párod, egy apró érintés simogatás egy kis puszi is sokat adhat hiszen érzi hogy törődsz vele. Hallgasd meg a problémáit stb. rengeteg dolgot fel lehetne sorolni.
2015. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Légy mindenben a segítsége, igazi támasza.
2015. ápr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én attól, hogy érezteti velem:


fontos vagyok neki(pl érdeklődik,kérdez,apró jelzéseket ad,pl valami kis apró figyelmességgel,ami lehet bók,vagy egy csoki,ölelés)

megérint(megölel,megcsókol gyakran),megsimogat

megnevettet

megbízik bennem

látni akar és nemcsak heti 1x

2015. ápr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem az apróságok tesznek boldoggá. Amikor főzök és elmegy mellettem, megsimogatja a hátam, rám mosolyog és ad egy puszit. Vagy pl meséltem neki, hogy a szüleim nem vettek nekem legót kiskoromba, mert azt mondták az fiús játék. Erre a szülinapomra kaptam tőle egy nagyon szép ezüst karláncot amire rászerelt egy legóemberkét :) Ebből látom, hogy figyel arra amit mondok neki. Amikor megy vásárolni mindig hoz nekem egy csokit amit szeretek, szóval nagyon aranyos :)
2015. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindig szánj rá időt,hogy vele legyél.
2015. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
sztem az elég jó ha mondjuk rendesen kinyal :))
2015. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Tiszteljen, és soha semmiről ne hazudjon...

ha vkiben 100%ban meg tudok bízni, akkor ő máris boldoggá tett...

de ha csak a szikrája is felmerül a bizalmatlanságnak, onnantól kezdve már csak a gyanakvás marad, s az örök kétség...

2015. ápr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

jaaaa, 23/L

8as vagyok :)

2015. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm hölgyeim, csak így tovább az ötletekkel! Habár úgy érzem az elhanzottak alapján mindent jól csinálok. Csak ráerősíteni tudok minderre és mégtöbbet adni, de attól tartok más dolog van a háttérben. A szex is rendben van, bár nem vagyok egy vadállat ez tény,de törekszek. Dolgozok keményen, van is pénzem, törtetek, gyúrok, hogy jól nézzek ki, és minden erőmmel figyelek rá. Lehet pont ez a baj, egyébként... Hosszabb távon lehet az kell a nőknek ha semmibe veszik őket... mindegy én megteszek mindent, hogy boldoggá tegyem! Nem adom fel!
2015. ápr. 18. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!