Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Magát a helyzetet, hogy nem volt még barátom, nem érzem rossznak. De az összes lány osztálytársamnak már volt barátja én meg még soha nem is csókolóztam. Nem vagyok csúnya, sokan dicsérnek, hogy milyen szép vagyok, szerintem átlagos vagyok és nálam csúnyább lányoknak is van/volt barátjuk. (Képet erre az oldalra nem szeretnék kirakni és amúgy sem érzem azt, hogy a külsőmmel lenne gond..) Már volt sok fiú, aki tetszett, de soha nem mondtam meg egyikőjüknek sem, mert úgy gondolom, ezt nem nekem kell. Valamint, túlságosan félek a visszautasítástól. Legtöbbször pedig az van, hogy aki nekem tetszik, annak én nem tetszek és akinek én tetszek, az nekem nem tetszik. Talán túl nagyok az elvárásaim? Légyszíves, ha negatív is a véleményetek, akkor is rendesen fogalmazzátok meg! Köszönöm.

2015. ápr. 18. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
kérj tanácsot bözsi nénitől! am a kérdésedben a válasz Már volt sok fiú, aki tetszett, de soha nem mondtam meg egyikőjüknek sem, mert úgy gondolom, ezt nem nekem kell. Valamint, túlságosan félek a visszautasítástól. Legtöbbször pedig az van, hogy aki nekem tetszik, annak én nem tetszek és akinek én tetszek, az nekem nem tetszik.
2015. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megfogalmazni mit? Mi a kérdés? Hogy ez baj-e ennyi idősen? Nem.
2015. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Legyetek szívesek, gondolom.
2015. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, én is 15 éves vagyok és szintén nem volt még barátom, viszont eddig nem is találkoztam olyan fiúval, akire azt tudnám mondani, hogy " Igen, ha törik, ha szakad én elérem nála, hogy megismerjük egymást és ha úgy alakul akkor járni szeretnék vele". Szerintem nem gond, hogy még nem volt barátod, attól kapd az első csókod,aki sokat jelent neked és nem visszataszító élményként marad meg.:)
2015. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!