Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándít barátom múltkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándít barátom múltkori viselkedése. Érdemes még ezt a kapcsolatot folytatni?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Vagyis ha jobban belegondolok csak 2, mert egyszer már szakítottunk, ezért 1 hónapig voltunk külön, de aztán mind a ketten megbántuk, szóval adtunk magunknak még egy esélyt.

Egyébként régebben sokkal többet beszéltünk, most már fele annyit sem. Valamikor 1-2 óra is eltelik mire válaszolunk egymásnak. Ha meg beszélünk is, akkor is a semmiről, és kb 5 perc alatt kifogyunk a szóból.

Tehát pont tegnap történt egy olyan, hogy barátom egész álló nap panaszkodott mennyire rosszul van, én pedig mondtam neki, hogy menjen orvoshoz, mert én most úgysem tudok vele mit kezdeni. Erre elnevezett az utolsó rib...tól kezdve a s..ggfejig mindennek és szakítani akart velem. Utána órákon keresztül könyörgött, hogy bocsássak meg neki, csak azért viselkedett így, mert ha nekem valami bajom van akkor ő mindig segít, engem pedig nem érdekelt és többet nem fog ilyen előfordulni. Tény, azóta normálisan viselkedik. Plusz ezt most nem tudom mire véljem, de mondta, hogy még egyszer ne szakítsunk, mert múltkor is majdnem depressziós lett, majdnem megölte magát és ha engem még egyszer elveszít azt már nem éli túl.

Még valami. Néhány napja beszélek egy sráccal, nincs köztünk semmi, bár állítólag kedvel, és vele sokkal de sokkal jobban érzem magam. Ha barátommal beszélek, mindig azon kezdek el gondolkodni, hogy van-e értelme a kapcsolatunknak.

Nem tudom, valaki volt-e már ilyen helyzetben, de nem tudom hogy az lenne jobb ha otthagynám vagy ha maradnék.


17/l


2015. ápr. 17. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nincs értelme folytatni:( Szakíts vele
2015. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr. S ***** válasza:
ha már 3 hónap után ilyen szar a helyzet ideje abbahagyni ezt a kepcsolatot
2015. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, én nem vagyok együtt a lánnyal akivel beszélgetek itt/viberen de mindig van egy jó témánk:D szóval csak rajtad múlik mikor változtatsz:) 17f
2015. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Hagyd ott!!!

Ez egy lelki zsaroló, egoista f@x. Nem te vagy neki fontos, csak saját maga. Azért nem akar szakítani, mert nem bírja elviselni a hirtelen egyedüllétet és hogy őt dobták és nem ő dobott.

Hagyd ott, most, TE. Ha nem teszed, majd megteszi ő, amint talál másik lábtörlőt, akit csajának hívhat.

2015. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nincs egy fél éve, hogy együtt vagytok, de már szakítottatok

Nem tudtok egy normálisat beszélgetni, ergo nem nyújtotok egymásnak lelki támaszt

Nem szereted őt, ez világos

Barátod lelki terrorban tart az öngyilkosságával, ami persze kamu

Te más felé kacsingatsz.


Hát... Te is tudod, hogy ez már halva született. Ennél szánalmasabb már csak egy megcsalással lehetne a történet.

2015. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!