Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem csókolt még meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókolt még meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok már a barátomal együtt vagyunk 2 hónapja és még nem csókolt meg pedig minden nap órahosszákat töltünk együtt és érzem hogy szeret állandóan ölelget meg minden de csók még nem volt tán fél vagy mi?
2015. ápr. 18. 23:47
 1/7 Toryy ***** válasza:
A félelem lehet. Nekem is az. Én is ölelgetem a barátomat.
2015. ápr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet szereti a hagymát.
2015. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy akkor lehez azért mert a fiúnak illik "elkezdeni" és ha a lány is akarja akkor ő meg folytatja.

Ha lány vagy akkor lehet nem meri elkezdeni, mert fél vagy nemtudom. Adj neki jelet hogy szeretnéd, hogy megtegye!

2015. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 evesek vagytok?
2015. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok és igen 14 évesek vagyunk
2015. ápr. 18. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és kb. 3 hétig úgy voltam vele mint te, aztán nem bírtam tovább és rámásztam XD 16/L
2015. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az még eszedbe se jutott, hogy Te /!/ kezdeményezd azt a csókot, és Te csókold meg először, igaz?

Lehet, csak azért nem próbálkozott idáig, mert félt attól, hogy lerohanásnak vennéd a kísérletét.

Szerintem bátran tedd meg az első lépést, utána a másodikat már Ő fogja kezdeményezni.

2015. ápr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!