Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet meg a baratnom?

Figyelt kérdés
Picit tobb mint egy evet vagyok a baratnommel, elso kapcsolat mindkettonknek. Utobbi idokben 2x felhoztam a temat, hogy nem kapom vissza ugyan azt amit adok, es ez zavar picit,mivel evfolyamtarsak vagyunk es suliban alig kapok tole puszit, vagy olelest. Mondta, hogy o csak annyit tud visszaadni amennyire neki szuksege van,es hogy hosszutavon ez nem jo. Ugy beszeltuk meg, hogy hetvegen atgondolja, mert elutazik. Kerdeztem is, hogy szeret-emeg vagy? Mondta, higy ne kerdezzek ilyen nehezet, de az uttobi idoben talalkozas elott ideges szokott lenni. Bucsunal nagyon szorosan atolelt, mondta ,hogy olyan baratnot erdemlek akikvel boldog leszek, en mondtam hogy nekem csak o kell. Elmondtam, higy szeretem, szerintem ois mormogott valamit deaz utca zaja elnyomta. Ez csutortokon tortent,estr nem irtam neki o sem nekem. Tegnap irtam neki, higy hogy van, es elkezdett-e gondolkodni? Mondta , hogy elkezdett, kerdeztem jutott-evalamire, azt monsta nem, es nem irasban akarja megbeszelni. Tudni illik enmindent beletettrm a kapcsolatba, nagyon torodtem vele, es egymassal vesztettuk el a szuzessegunket ugy 1 honapja. Tegnap lefekves elott irt, hogy aludjak jol szep almokat,2x smileyt is irt, meg elkoszonesnel csomo holdat meg csillagot tett. Tudom, hulye vagyok, de nagyon szeretem. Ekezetekert elnezest kerek, telefonrol irtam felfokozott ideg allapotban. 17 evesek vagyunk
2015. ápr. 19. 08:07
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom hogy szakítani fog-e. Ha tényleg törődsz vele, és nem kapod vissza, akkor neked is jobb lesz ha szakít, mert találsz olyat aki vissza adja. De ha te mindent megteszel, és kiteszed érte a szíved, és úgy szakít, akkor jegyezd meg: Nem te voltál a hibás. Én velem is ez volt a helyzet, 1 hete szakítot velem a barátnőm.Láttam rajta hogy egyszer szeret egyszer nem, aztán írtam neki egy hosszú, jól megfogalmazott levelet, hogy döntse el mit szeretne tenni, mert én nagyon szeretem. Hát ő lelépett... Pedig én megtette mindent.
2015. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még másnap szakítottunk, tényleg igazad volt.

Sokkal jobb, hogy különváltak útjaink, teljesen mások vagyunk. Azóta elég beképzelt lett, szerintem én tettem azzá. Tudni illik szöget szöggel ütik ki, 5 nappal később másik lánnyal randiztam a suliból, de nem lett belőle semmi.. egész biztosan megtudta :)

2015. dec. 27. 21:36
 3/3 anonim válasza:

Bizony lehet,szerettétek egymást,de sajnos ebben az esetben nekem is úgy jött le,nagyon mások vagytok.Egy ideig sajnos fájni fog,de rendes gyereknek tűnsz,tuti lesz olyan aki igazán értékeli,ha ilyen vagy vele.A Fő,hogy nyisd ki a szemed!

19/f

2016. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!