Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi miért nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért nem tudja megbecsülni a barátnőjét aki mindent megtesz ami csak tőle telik? 24n

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 10:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ördögi kör: minél több mindent teszel meg valakiért, annál kevesebbnek fog hatni, mert természetesnek fogja venni, és rájön, hogy semmit sem kell tennie azért, hogy mellette maradj! Ne legyél kretén. :/
2015. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyjából azt akartam írni, amit a 11. Mindent megteszel érte, pont ezért nem becsül meg. Legyél önálló, ne az ő érdeke legyen a te elsődleges szempontod. Ha nem vesz készpénznek, máris jobban megbecsül. Nem azt mondom, hogy legyél rideg és távolságtartó és nemtudoménmi, de találd meg az arany középutat.


Nekem eddig egyszer volt olyan kapcsolatom, ahol a srác magától értetődőnek vette, hogy vele vagyok. De ő olyan típus is volt. Ne mondjam, mennyire nagyot koppant aztán, mikor elhagytam egy olyan valakiért, aki szerinte sokkal rosszabb nála. Pedig ha tudná... Azóta szerintem ez egy elég jó lecke volt neki, és kicsit magába szállt. Remélhetőleg.

2015. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Madartejlight válasza:

Mindent megtettél neki...

Már nem kellett tőled semmi.

2015. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!