Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Volt mikor egy kezdő, kissé...

Volt mikor egy kezdő, kissé gátlásos, félénk férfi többet nyújtott nektek, mint aki gyakorlott volt, ha igen miért volt jobb?

Figyelt kérdés
Több történetet hallottam arról, hogy egy félénkebb férfi, akinek nem volt párkapcsolata, jobban kitudta elégíteni a párját és a párkapcsolatban is helytált, még akkor is mikor később jött össze neki.
2014. dec. 18. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ne hitegesd magad ilyenekkel, szar leszel.
2014. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki a tapasztalaton lovagol, de azzal ki lehet törölni ha nem ismered a másikat.


Nincs két olyan nő, akit ugyanúgy kell megdugni.


Előbb fel kell térképezni a partnert.

2014. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kicsit félénkebb srácok több erőfeszítést megtesznek a hölgyekért, mint egy "mindenkit megkapok" srác. De tisztelet a kivételnek.
2014. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első igazán komoly kapcsolatom egy olyan férfival volt aki nagyon félénk és gátlásos,sőt! Dadogós volt!

Mikor elkezdtünk járni bátrabb lett és még ő támogatott sokszor engem.A dadogása is elmúlt. :)

Nehezen jöttünk össze mert félt megszólítani azt gondolta nekem nem kell olyan férfi mint ő.Én is azt hittem! De ahogyan jobban megismertem rájöttem csodálatos ember és szeretem. :)

Mások segítettek neki hogy szólítson meg stb.

2014. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is visszahúzódóbb, stb., és szerintem jobb, mert figyelmesebb, inkább törődik veled, mert ha elveszít, lehet már nem / nagyon nehezen lesz másik bnője.

És mivel figyelmesebb, simán lehet jobb is.

2014. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, h lehet jobb. Kerd meg a baratnod, h mutassa meg, hol es hogy izgasd. Meg tudd meg, mi izgatja meg. Hamar megtanulod es jobb leszel mindenkinel. Nekem is ilyen pasim van. Ne foglalkozz a negativ emberekkel. Csak elore nezz. N
2014. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem több tényezőtől függ, szóval a válasz, lehet jobb egy kezdő, mint egy gyakorlott. Például ilyen tényezők: farokméret, ejakulációkontroll (ha sokáig bírod, az előny és ez nem csak a tapasztalattól függ), magas tesztoszteronszint (magasabb libidó, keményebb dákó), jó kommunikációs készség (nem félsz a lányt megkérni, hogy tanítson meg).
2015. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én biztos nem kérném rá a barátnőmet, hogy tanítgasson szeretném kitapasztalni magam, de azért építő jellegű tanácsokat elfogadnék tőle. Farokmérettel, tesztoszteronnal nincs gond. Általában addig vagyok félénk míg meg nem ismerek valakit onnantól felszabadultabb vagyok.
2015. jan. 6. 22:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt a tanítást úgy értsd, hogy megbeszélitek, hogy jó neki, pl.: milyen gyorsan csináld, mekkorát lökj, hogy nyalj.
2015. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gieszer válasza:
érdekes eme dolgo viszont nekem akárhányszor volt csajom 3 nál semmi nem volt a 4. meg nem volt magára ugymond igényes és nem akartam megbántani ígyhát napotam a dolgot haza is költözött ennyi a mostani barátnőmmel se volt semmi vagy lesz vagy nem kár bonyolitani attól nem jobb meghát nem vagyok megelégedve a kretemmel sem és hamar na ... ez van de kárpotólt az éet más tehtséggel informatika cyber 2 pro haver tanitgat
2015. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!