Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet valahogy hóditani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet valahogy hóditani egy fiú szivet aki azt mondja, hogy ő még nem áll készen egy új kapcsolatra?

Figyelt kérdés

A neten megismertem egy 23 éves fiút. Kb. 1,5 - 2 hónapja lett vége egy 1éves kapcsolatának, amiben el is jegyezte az akkori barátnőjét, de ez a lány lelépett egy másik taggal. Ez őt nagyon megviselte. Miután ezt elmesélte, rá 1 hétre találkoztunk, pont febr. 14-én. Nagyon jól éreztük magunkat, aztán mégegyszer találkoztunk most csütörtökön. Ekkor történt egy és más köztünk. Akkor mégjobban éreztem magam és szerintem ő is, de láttam, hogy egy kicsit mintha kényelmetlenül érezné magát vagy nem tudott ellazulni. Azon az estén érzelmileg közel kerül hozzám. Másnap rettentően elkezdett hiányozni (pénteken). El is mondta neki és azt mondta, hogy örül ennek meg annak is, hogy jól érzem magam vele. Tegnap (szombat)már nem tudom miről dumáltunk, de elmondta hogy nem akar tőlem semmit, mert nem áll készen egy új kapcsolatra. Ekkor a szemére hánytam, hogy miért kellett elhitetnie velem, hogy járni akar velem és ilyenek. Ekkor ő tagadott mindent, hogy ő nem is hitette el vele, meg biztos valamit félre értettem. Azt is mondta, hogy az előző kapcsolata lelkileg teljesen tönkre tette. Jó, megértem ezt. Végülis rábeszéltem, hogy kellene valamikor találkokozzunk, hogy beszélgessünk egy kicsit. Én úgy érzem, hogy belészerettem és kib.szottul hiányzik. Még most is folynak a könnyeim mikor ezt irom.

Tehát a kérdésem a következő: a találkán valljak szerelmet neki? Vagy mit mondjak neki, hogy meggyőzzem hogy talán mellettem a lelki sebei beforrnak? Valami hatásos szöveg kéne! És ha elsirom magam közben (mert elég könnyen eltudom sirni magam ilyenkor) ezzel csak rontok a helyzeten vagy épp ellenkezőleg? Légyszives segitsetek! :((

18/L


2010. febr. 21. 07:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :(
2010. febr. 21. 13:59
 2/12 anonim ***** válasza:

Háát látom nem kaptál eddig választ senkitől. :(

Nekem így első olvasásra nagyon úgy tűnik, hogy ez a srác részéről csak duma. "Nem áll készen egy új kapcsolatra.." ez kb. olyan sablonosnak tűnik nekem, mint a " nem vagyok elég jó hozzád" stb.

Szerintem hagynod kellene a fenébe a dolgot. :(

Sírni meg nem érdemes emiatt, hiszen írtad, hogy nagyon friss dolog, igazán még nem is ismered ezt a fiút, így ezt én nem szerelemnek, hanem "csak" vonzódásnak nevezném a részedről. A szerelemhez több idő kell, az mélyebb dolog. Ha volt már hosszabb kapcsolatod, akkor tudod miről beszélek. Hosszabb kapcsolaton pedig nem pár hónapos együtt járást értek. :S

Szóval... szerintem lépj tovább, ne vesztegesd az idődet, fiatal vagy lesz ezer másik "szerelem" és csalódás még az életedben.

És isten őrizzen meg attól, hogy szerelmet vallj neki!! ne alázkodj meg előtte, női büszkeség is van a világon!!!

2010. febr. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, nekem is nagyon lekoptatós szövegnek tűnik ez a "nem vagyok még felkészülve egy új kapcsolatra" duma. De tételezzük fel a legjobbakat, hogy valóban igazat mond és tényleg időre van szüksége. Akkor viszont nem biztos, hogy bármit is elérnél egy nyakába zúdított szerelmi vallomással azon kívül, hogy meg van a lehetőség, hogy újból elutasít. Ezután csak még ramatyabbul érzed majd magad. A legtöbb, amit tehetsz, hogy egy picit nem nyomulsz és megpróbálsz lelki támaszt és időt adni neki a háttérből. Találkoztok néha, de csak mint barátok, így megismeritek még jobban egymást és lehet, hogy rájön, nincs is semmi baj egy új kapcsolat kezdésével. És mégis mennyi időt várj, adj neki? Ez rajtad múlik és azon, mennyire fontos neked, hogy a későbbiekben ESETLEG kialakuljon köztetek valami. No de erre sincs semmi garancia, hisz lehet, hogy a legelső mondatom a helytálló és hiába is vársz, benne van a pakliban, hogy nem akar semmi komolyat tőled, csak nem meri a szemedbe mondani. Nézz mélyen magadba és tekints vissza az elmúlt néhány együtt töltött napra. Ha egy picit is érzed az esélyét annak, hogy bár jól érezte veled magát, de tényleg nem akar semmi komolyat tőled, akkor emelt fővel távozz és ne alázkodj meg "felesleges" szerelmi vallomásokkal és könnyekkel. Nem egyszerű, de ha józanul végiggondolod, mérlegelsz és mersz dönteni, megkímélheted magad egy nagy csalódástól és a vele járó fájdalomtól is.
2010. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm szépen! :)
2010. febr. 23. 15:12
 5/12 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy nem duma, hiszen nagyon szerette azt a lányt... én is jártam hasonlóan, de annyi különbséggel, hogy az akkori barátom (23)éves lelépett egy 38éves nővel... elég szarul voltam jó sokaig, kb. 3hónapig másra se tudtam gondolni, egyszerűen nem akartam kapcsolatot, érzelmileg kiégtem vagy hogy mondják. Erre most jöttem rá én is. :D Megértem szegényt, és türelmesen várok, de közben más fiúkkal is ismerekedek, lehet más lesz a befutó :D

de azért köszi szépen, rendesek vagytok! :)

2010. febr. 23. 15:21
 6/12 A kérdező kommentje:
kihagytam, hogy 4 hónap után lépett le az akkori pasim..
2010. febr. 23. 15:22
 7/12 anonim válasza:
Őszinte leszek veled! Hagyjad a srácot! Én egy olyan srác vagyok, akinek volt egy 2 éves kapcsolata, majd rá egy másik fél évig tartó is. Körülbelül fél éve vagyok egyedül. Sokminden ért és ér az életemben, ilyen a költözés, munkahelynek a megváltoztatása, s a családban is történtek dolgok. Jóformán még fél év után, az alkalmi kapcsolatok sem érdekeltek, annyira besokalltam a legútolsó kapcsolatomba! Én sem állok készen! Amíg el nem rendezem a dolgaimat, addíg nem. 2 hónapja ostromol egy lány a szerelmével, s eddíg 6 alkalommal találkoztunk. Hogy mit nem szeretek benne? Sajnálom szegényt, de nem az esetem, nem tehetek róla. Bármit csináll, tényleg aranyból van a lelke, egy rossz szavam sem lehet rá, kevés az ilyen őszinte és tisztességes leányzó, de nem tehetek arról hogy a kémia nem indul be nálam. Az vagy van, vagy nincs. Ezt első alkalommal finoman, az összes többi alkalommal meg elég keményen megmondtam neki. Minden nap felhív, elmondja hogy szerelmes belém, velem akar élni, én vagyok a mindene, beakar mutatni a szüleinek! Én meg ezekre mindíg ugyanazt mondom hogy keressen mást, nem állok készen! Nem akarom hülyíteni, tudja hogy nem az esetem, s nem is a szex miatt találkozom Vele. Kellemes jelenség, szeretek vele beszéllgetni. Ennyi. Ő teper le minden alkalommal, s észre sem veszi, hogy ezzel egyre jobban csak elriaszt magától! Legutóbb megmondtam neki, ha reám mászik, engem többet nem lát! Mindennel bepróbállkozik hogy a kedvembe járjon, hátha megnyílok és megváltozom. Azt mondja elvettem az eszét, imád, szerelmes belém! Pedig semmi különöset nem csinálltam, csak beszélgettem vele, s a találkozáskor is tudattam vele mindent. Minnél jobban erölködik, sajnos annál jobban elriaszt magától. :( Már már zaklatásnak élem meg a minden napi telefonjait. Ő sokszor sírvafakadt, ami nem jó! Kellemetlen! Sőtt! Ha valaki frissen szakít 1 hónap után, ne is várj Tőle semmit se! Egyszerűen finoman azt akarja közölni Veled nem áll készen, ami nagyon igaz lehet, de ebben az is már benne van, ne is eröltessél semmit se! Most úgy sem lehet bírni vele, úgy ahogyan velem sem. Nem akar Tőled semmit, csak nem akar megbántani! Ezt az egyet tudja neked mondani, amit fentebb írtál. Sokminden zajlik a fejében, s rendbe kell azokat tennie! Talán nem heverte ki a múltbeli kapcsolatát, vagy csak inkább alkalmibb dolgokra vágyik. Persze ez utóbbiak feltételezések. Nem szabad semmiféle képpen ráeröltetni a szerelmet senkire sem! Ez szerintem nagyon fontos. Tudomásul kell venni ha valaki azt mondja, nem áll készen! És nem kell magyarázkodnia hogy miért nem, mert egyszerűen nem a párod! Ennyi... Engedd el, s hagyjad hogy ő keressen téged! Ha nagyon nagy szerencséje lesz, s szingli leszel még akkor, s akarja veled, s te is vele, akkor folytassad csak az ostromlást! Te már mindent megtettél, ha erre nem kap, akkor ne eröltessed! Legyen ennyi tartás benned is!
2010. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem semmi a sztorid, köszi szépen hogy irtál! Egyáltalán nem ostromlom már semmilyen szinten őt, végülis nem vallottam neki szerelmet, nem sirtam el neki hogy szeretem stb. ez a "szerelem" már elmúlt, ami szerintem valami hatalmas fellángolás lehetett. De még mindig vonzódok hozzá. Nem hivogatom őt naponta, de mindig ráköszönök msn-n hogy hogy van, mit csinál, hogy telt a napja egy kicsit elbeszélgetünk majd kilépek. Ennyi. Ugye ez szerinted nem túlzás? Már teljesen barátként kezelem, de ami köztünk történt azt nem fogja se ő se én elfelejteni az biztos. :)



Ami meg téged illet kedves utolsó, nagyon sajnállak, hogy egy ilyen hárpia zaklat és én is majdnem ilyen lettem basszus, ez szörnyű :( irhatsz nekem privátot a kocsog87@yahoo.com -ra és adhatnál még pár tippet, hogy hogyan kellene vele viselkedjek hogy ne taszitsam el magamtól! köszi :)

2010. febr. 24. 16:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Hagyd beken. Ez burkoltan aszt is jelentheti hogy valami miat nem igazan tetszel neki .Csak finoman melledumal... Vagy talan mar mas kiszemelt is van.
2010. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tetszem neki, mint nő, mert úgy bámult engem, hogy folyt ki a szeme. Nem értesz te semmit! Az előtted válaszoló irta le a tutit :)
2010. febr. 26. 05:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!