Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet valahogy hóditani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet valahogy hóditani egy fiú szivet aki azt mondja, hogy ő még nem áll készen egy új kapcsolatra?

Figyelt kérdés

A neten megismertem egy 23 éves fiút. Kb. 1,5 - 2 hónapja lett vége egy 1éves kapcsolatának, amiben el is jegyezte az akkori barátnőjét, de ez a lány lelépett egy másik taggal. Ez őt nagyon megviselte. Miután ezt elmesélte, rá 1 hétre találkoztunk, pont febr. 14-én. Nagyon jól éreztük magunkat, aztán mégegyszer találkoztunk most csütörtökön. Ekkor történt egy és más köztünk. Akkor mégjobban éreztem magam és szerintem ő is, de láttam, hogy egy kicsit mintha kényelmetlenül érezné magát vagy nem tudott ellazulni. Azon az estén érzelmileg közel kerül hozzám. Másnap rettentően elkezdett hiányozni (pénteken). El is mondta neki és azt mondta, hogy örül ennek meg annak is, hogy jól érzem magam vele. Tegnap (szombat)már nem tudom miről dumáltunk, de elmondta hogy nem akar tőlem semmit, mert nem áll készen egy új kapcsolatra. Ekkor a szemére hánytam, hogy miért kellett elhitetnie velem, hogy járni akar velem és ilyenek. Ekkor ő tagadott mindent, hogy ő nem is hitette el vele, meg biztos valamit félre értettem. Azt is mondta, hogy az előző kapcsolata lelkileg teljesen tönkre tette. Jó, megértem ezt. Végülis rábeszéltem, hogy kellene valamikor találkokozzunk, hogy beszélgessünk egy kicsit. Én úgy érzem, hogy belészerettem és kib.szottul hiányzik. Még most is folynak a könnyeim mikor ezt irom.

Tehát a kérdésem a következő: a találkán valljak szerelmet neki? Vagy mit mondjak neki, hogy meggyőzzem hogy talán mellettem a lelki sebei beforrnak? Valami hatásos szöveg kéne! És ha elsirom magam közben (mert elég könnyen eltudom sirni magam ilyenkor) ezzel csak rontok a helyzeten vagy épp ellenkezőleg? Légyszives segitsetek! :((

18/L


2010. febr. 21. 07:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért kicsit idősebben mint 18 már másként látom a dolgokat.

Soha nem mondanám egy bejövős csajnak, hogy nem vagyok kéz valamire, főleg nem egy év után....

Anno 7 hónapos kapcsolatból szünet nélkül léptem át egy másikba, s sose bántam meg....

Szóval bocs, de ez egy lekoptató szöveg szerintem, nézz ki mást, vannak sokan még, hidd el!

2010. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bár előttem elmondták már párszor, épp nálam is hasonló helyzet állt fenn, szinte a Tiétekkel egyidőben. Abból sem lesz már semmi..

Szerintem is csak lekoptatni akart és semmiképpen ne vallj neki szerelmet, ha jót akarsz magadnak, legalább a becsületed maradjon meg. Etől a szótál a fiúk még akkor is megijednek, ha egyébként komolyan gondoják veled..tudod, "korán" jöt felelősség.

Találsz mást, aki viszontszeret majd;)

2010. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!