Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom pici, vékony, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom pici, vékony, de nagyon izmos/szálkás, én viszont magas vagyok és azéert ven rajtam mit fogni. Nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés

Úgy értem ő tényleg gond nélkül lefut pár kilométert én meg abba meghalok ha a busz után futnom kell. :D

Neki kockás, kemény hasa van, míg az enyém.....


Lehetséges hogy előbb vagy utóbb elege lesz belőlem, mert nem vagyok elég jó neki?

Nem mondanám daginak magam de hogy legyen egy kép a fejetekben rólunk:

Ő: 165-170 cm és 55kg

Én: 175-178cm és 65 kg.


2015. ápr. 19. 21:46
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ha jól működik köztetek a dolog,akkor ne aggódj ezek miatt. Ha őt nem zavarja, akkor inkább ne foglalkozz ezzel, mert csak bebeszéled magadnak a problémát,ami egyébként nem is létezik. Csak élvezzétek az együtt töltött időt. Ha együtt vagytok, és egyébként minden oké, akkor hidd el,elég jó vagy neki.
2015. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!