Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, tényleg nagyon nem...

Lányok, tényleg nagyon nem vonzódtok egy olyan fiúhoz, aki szálkás vékony, ilyen 50 kilós, de emellett nagyon alacsony is? Vagy csak az alacsonyság nem jön be nektek, hogy is van ez pontosan?

Figyelt kérdés
Amúgy próbálok hízni, edzek, de az a típus vagyok, aki halálra kéne zabálja magát és akkor is jó, ha két kilót felszed. De azért nem adom fel, nőni nem fogok, de talán súlyban ha több leszek, jobban esélyt adnak majd a lányok, ha már ennyire fontos, hogy a testsúly a magasság mellett.

2014. jún. 27. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Már megijedtem, hogy megint a magas vékony lúzersrác... :D
2014. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Istenem, kérlek én is szeretnék sokat és bármit enni, de max csak két kilót hízni... ámen.


Amúgy normálisnak tűnsz, nem sírsz itt, és ez már biztató egy kapcsolat kialakításának szempontjából.

2014. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

mit jelent az a "nagyon" alacsony? Amúgy nem, bocs de nekem kell, hogy egy pasinak széles izmos háta, vállai és karja legyen. Én is izmos vagyok, voltam már együtt olyan pasival aki vasággyal együtt volt 60 kiló és mit ne mondjak borzalmas volt. Mikor megismerkedtünk akkor izmos volt nagyon, de aztán nem tudott edzeni és eltüntek az izmai , csak a vékonysága maradt...rá se tudtam nézni szex közben a végén.

22L


Lehet leponzotni nem érdekel, ez az igazság.

2014. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem az kifejezetten tetszik, ha egy fiú vékony, viszont az alacsonyság nem tetszik.
2014. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én eskü hogy kellemetlenül érezném magam. Én egyszerűen az az ember vagyok aki meg fogyni nem tud. Amit megeszek azt fel is használom. Könnyen építek izomzatot és nem tudok ennél könnyebb lenni. Szóval irigy lennék mint a kutya. :p Más szempontból ahogy körülnézek minden lány összement kb. 170-nél inkább alacsonyabbak vannak. Úgyhogy van esélyed simán. ;)
2014. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kb. 165centi lehetek. Értem, hát én őszinte véleményre vagyok kiváncsi, ezért nem pontozlak le.
2014. jún. 27. 14:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, külsőre nem esélyes, de ez csak addig számít, amíg meg nem ismerem a belső értékeit is. A normális lányoknak ez mérvadó a kapcsolatban, hidd el, csak meg kell ismerjenek, a külső megjelenés utána már nem is olyan fontos, mert el fognak fogadni. :)
2014. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

# 5/7


Na én meg téged irigyellek, hogy könnyen építesz izomzatot, jön a súly. Én mióta elkezdtem edzeni nem rég érzem, hogy mintha formásabb lenne az izomzaton, de a súly valahogy nem jön.

2014. jún. 27. 14:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Mindenben vannak kivételek, ahogy itt is. :)

Sok lánynak nem ez jön be, de soknak meg igen. És szerintem a 165 centi, nem annyira rossz. Nagyon sok lány alacsonyabb ettől. :)

2014. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
# 7, ezzel az a gond, hogy tapasztalataim szerint a lányok külső alapján döntik el kivel akarnak egyáltalán szóba elegyedni, szóval ez egy ördögi csapda.
2014. jún. 27. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!