Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sértő, ha egy pasinak ezt írod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő, ha egy pasinak ezt írod?

Figyelt kérdés

Összevesztünk és már elküldtem...Mire számíthatok?


"Még mindig nincs mondanivalód?!?! Na gyerünk, itt a remek alkalom....Ne legyél gyáva nyúl...Vagy ennyire nincs jellemed?"



2015. ápr. 19. 21:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%
ez egy vitának a része. jó lenne tudni minek a vége ez az üzenet, önmagában szövegkörnyezet nélkül nézve elküldenélek a fenébe de egyszer és mindenkorra. ám szövegkörnyezetben még igazad is lehet
2015. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagyon sértő lenne, főleg ha félrekúrt..
2015. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Mit csinált leírhatnád úgy kapnál èrtelmes választ is.
2015. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Azt válaszolnám: "Majd ha lenyugodtál, beszélünk, elmentem kakálni."
2015. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Mit kellene megmondania?

amúgy nem sértő az üzid

2015. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
elég durva dolgot csinált a hátam mögött...nem megcsalás, de nem volt őszinte
2015. ápr. 19. 22:19
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolatba, ahol egy veszekedes soran ilyen melyre sullyednek a felek kar erot, idot, penzt fektetni...
2015. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Mindig nincs mondanivalód...magyarázat, hogy miért tette és miért így..de nem válaszolt...szóval jellemtelen g..ci... Azt hiszem pattintom.
2015. ápr. 19. 23:01
 19/26 anonim ***** válasza:
54%
Hát ne haragudj, de eddigiek alapján ő sem veszít sokat.
2015. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
egyetértek 19essel... nem kell mindig hisztis csának lenni, mert valami nem úgy sikerült, ahogy te elképzelted, vagy bármi. a nők hajlamosak túlreagálni minden szirszart... jó lenne előzményeket tudni amúgy meg...
2015. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!