Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjet pedofil gondolatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjet pedofil gondolatai miatt a feleség megutálta. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Vagy menthetetlenül szétesik a család?

2015. ápr. 19. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 Interferencia ***** válasza:
52%
A legtöbb válaszolóval ellentétben én értem, hogy miről van szó. Gondolom te vagy a férj, a saját gyerekeid irányában is vannak ilyen gondolataid? Nemileg érettekhez is vonzódsz?
2015. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:
19-es, azt írtam, hogy pedofil gondolatai vannak. Ráadásul kizárólag kislányokról, neki pedig fiai vannak.
2015. ápr. 19. 22:24
 23/73 A kérdező kommentje:
Nemileg érettelhez is.
2015. ápr. 19. 22:25
 24/73 anonim ***** válasza:

Számomra akkor is egy undorító ember, akkor is ha "csak" a kislányokhoz vonzódik és a kisfiúkhoz nem.

Aki védi, az is beteg!

2015. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 Interferencia ***** válasza:
49%
Az kérdés, hogy kordában tudja tartani ezeket a dolgait? Ugyanis az evidens, hogy ezt KELL tennie. Tényleg érdemes szakembert felkeresnie.
2015. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 A kérdező kommentje:
Az nem kérdés, hogy kordában tudja-e tartani, mert tudja, és szakembernél is járt, de itt most az a kérdés, hogy mi lesz a családdal.
2015. ápr. 19. 22:31
 27/73 A kérdező kommentje:
Ha pl. egy kémiai kasztrálás megszünteti ezeket a gondolatokat, az megnyugtató lehetne a feleség számára?
2015. ápr. 19. 22:33
 28/73 anonim ***** válasza:

Emberek! Más az, amikor valakinek pedofil gondolatai vannak, de nem bánt egy gyereket sem, és más az, ha konkrétan gyerekeket molesztál! Az előbbiről nem tehet, az utóbbiról nagyon is!


Kérdező! A családot nem hiszem, hogy meg lehetne menteni, azt kell, hogy mondjam, hogy a feleség helyében én is undorodnék, akár tehet róla a férj, akár nem... sajnálom. Pszichológus vagy pszichiáter segítsége kellene, úgy tudom, ilyenkor szoktak nemivágy-csökkentő gyógyszereket alkalmazni. Nagyon fontos a megelőzés, hogy később se "essen kísértésbe" az, akinek pedofil hajlamai vannak!

2015. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:
Az lehetetlen, hogy sikeres kezelés esetén a feleség elfogadja a férjét?
2015. ápr. 19. 22:36
 30/73 A kérdező kommentje:
Az a legborzasztóbb, hogy vége a családnak, pedig rendesen működött, a gyerekek boldogok voltak.
2015. ápr. 19. 22:38
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!