Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjet pedofil gondolatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjet pedofil gondolatai miatt a feleség megutálta. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Vagy menthetetlenül szétesik a család?

2015. ápr. 19. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:
Nem a tartalmával van a baj, hanem hogy megalázó módon, a megalázás szándékával írsz, érződik az írásodon, hogy belém akarsz rúgni.
2015. ápr. 20. 14:35
 62/73 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy lehet a hajlamok ellen tenni, mivel nem vagyok pszichiáter, de a tettlegesség elkerülésére talán jó megoldás lenne az általad felvetett kémiai kasztrálás például. Amúgy beszéltél már erről szakemberrel? Milyen idős gyerekek iránt érzel vonzalmat? Serdületlen 11 év alatti gyerekek, vagy már testileg fejlett, de kiskorú/ fiatalkorú tinilányok iránt?
2015. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 A kérdező kommentje:
11 alatti. Beszéltem már szakemberrel, erre nincs jó megoldás.
2015. ápr. 20. 14:39
 64/73 A kérdező kommentje:
A kémiai kasztrálás nem a tetlegesség elkerülésére kellene, hanem hogy ne legyenek olyan gondolataim.
2015. ápr. 20. 14:40
 65/73 anonim ***** válasza:
90%

"Nem a tartalmával van a baj, hanem hogy megalázó módon, a megalázás szándékával írsz, érződik az írásodon, hogy belém akarsz rúgni."


Akar alázni a nyavaja. Ha ez lenne a célom egészen mást írnék. Az érzelmeim nyilván tükröződnek az írásomon, ez van.

2015. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 11 év alattiakra gondolsz, az komolyabb dolog. Tehát a pedofil gondolataidat teljesen meggátolná, ha átesnél a kémiai kasztráláson? Megszűnne a szexuális késztetés, elvesztenéd az érdeklődésedet a testi dolgok iránt? Mert akkor ez a megoldás, ha a szakember szerint nincs más út.
2015. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs más út, de nem tudom, hogy tényleg megszűnnek-e a gondolatok is.
2015. ápr. 20. 14:48
 68/73 anonim ***** válasza:
71%
Erre szerintem a pszichiáter tud neked választ adni, de én úgy sejtem a kasztrálás után megszűnik minden irányú nemi vágy. Tehát akkor a szexuális fantáziáid is, mert nem lesz ami késztessen rá.
2015. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. ápr. 20. 14:54
 70/73 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudnád elnyomni a gondolataid efelől? A papok egy részének is megy, csak önfegyelem kell hozzá.
2015. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!