Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ott fog hagyni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ott fog hagyni, ha lefogyok?

Figyelt kérdés

Elég kövér voltam, mikor megismerkedtünk, engem mindig is zavart az alkatom, de ő azt mondta, neki így tetszem és ne nagyon fogyjak, meg ha vékony lennék, nem jönnék be neki ennyire.

Viszont én elkezdtem edzeni meg diétázni és megindult a fogyás, mert vékonyan elégedettebb lennék magammal és jobban érezném magam. De mindig bennem van ez, amit a barátom mondott. Ha sokat fogyok, tényleg ott fog emiatt hagyni?


2015. ápr. 20. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a plussz súly, az egészségedre is káro lehet, ha ezt nem érti meg, akkor szerintem hagyd ott
2015. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Normál esetben a párod nem azért szeret, ahogy kinézel. Sőt, jó esetben az lenne a "dolga" a másiknak, hogy támogasson abban, hogy önmagadnak tetszél!
2015. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egy idő után már az ember a másikat nem a külseje miatt fogja szeretni, hanem a belső tulajdonsásai miatt szeretheti. Mindenki öregszik és változik, aki tényleg szereti a másikat, azt nem fogja érdekelni, hogy most öregebb vagy soványabb kövérebb lett-e a másik. Ha otthagy akkor csak a külsődet szerette, akkor meg lehet mindegy is.
2015. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De nem is értem, hogy tetszhetnék neki jobban kövéren, mint mikor már tényleg jó alakom lesz.
2015. ápr. 20. 10:02
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem tőle kérded meg? Nem ismerjük őt.
2015. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az elkepzeleseid szerint haladj az eletedben. Amennyiben o nem fogad el olyannak akkor meg tovabb kell allni.
2015. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De ez pont fordítva szokott lenni, akkor szokták sokan ott hagyni a másikat, mikor meghízik...
2015. ápr. 20. 10:11
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól nem félsz hogyha lefogysz, lógni fognak a melleid? Hány kg vagy most, és mennyi szeretnél lenni?
2015. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Így is lógnak és nem zavarja. Ha meg teljesen lefogytam meg fogom műttetni. 95 kg voltam és 65 körülre szeretnék lemenni. Már pár kilót leadtam.
2015. ápr. 20. 10:16
 10/17 anonim ***** válasza:
ha már ennyire a mi véleményünkre vagy kíváncsi, nekem a szilikon qrvák nem tetszenek, szóval bármilyen jó alakod lenne nem igazi mellel ,elmehetnék a fnébe
2015. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!