Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak egy fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak egy fiúval?

Figyelt kérdés
Most a szülők miatt kérdéses h megmarad e a kapcsolatunk, de a fiú azt mondta h nem szeretne a szülők miatt szakítani. Én viszont szakítani szeretnék, mert nem szeretnék járni senkivel! De mit tegyek, ha nem merek vele szakítani? 14/L 16/F
2015. ápr. 20. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond azt neki hogy kicsi a kukija. Megsértődik és már szakít is ő magától!
2015. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Interferencia ***** válasza:
Miért nem mersz vele szakítani?
2015. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Félek hogy mit fog reagálni! Nagyon sok barátnőm ismeri és mindenki mondja h totál belém van esve...és nagyon sok lány szakított vele mert dobták egy másik fiú miatt,de én nem ezért akarom, hanem mert rájöttem h nagyon fiatal vagyok még a baráthoz. Fogalmam sincs hogy szakítsak vele! :(
2015. ápr. 20. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Hívd félre és mondd neki kedvesen, de határoztottan, hogy


"Figyelj __________! Átgondoltam a kapcsolatunkat, és úgy döntöttem, hogy ki szeretnék lépni, remélem megérted. Nincs semmi különösebb oka, nem tettél semmi rosszat,de jelenleg nem érzem hogy szükségem lenne kapcsolatra. Remélem megérted."


Gyakorold el tükör előtt, meg barátnőnek, és ha már nem remeg a hangod, akkor mehet élesben.

2015. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja! A remélem megérted csak egyszer kell bele:)
2015. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gyakorolni fogom! :)
2015. ápr. 20. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Na igen, és hogy mit fog reagálni. Ha nagyon ragaszkodós, akkor a következőkre számíthatsz:

- mit rontottam el? ígérem megváltozom.

- tudom hogy te is szeretsz, X is megmondta h tők jó pár vagyunk, miért tiltakozol az érzéseid ellen?

- üljünk le, beszéljük meg, adjunk egy kis időd, gondold át még egyszer, stb.


Ezekre azzal készülj, hogy "mindent átgondoltam, a döntésem végleges, kérlek ne nehezítsd a dolgot, a legjobbakat kívánom neked!"


A lényeg, hogy ne menj bele vitába, egyezkedésbe,alkudozásba, mert ezzel csak még hosszabb és kínkeservesebb lesz a tortúra.


Aztán ki tudja, lehet h tök lazán fogja venni és másnap már te fogsz rohanni utána :p

2015. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat :)
2015. ápr. 20. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!