Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell szakítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szakítani egy heves vérmérsékletű fiúval? Szakítsak egyáltalán?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a barátom 18 lesz.

1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt és most pár hete azt kezdtem érezni, hogy már nem szeretem annyira, mintha megszokás lenne ez az egész kapcsolat. De ha a szakításra gondolok magam is kétségbeesem, pedig egyre inkább úgy érzem, hogy ez lenne a jó döntés.

A barátom teljesen oda van értem, imád. Talán túl komolyan is veszi a kapcsolatunkat (az eljegyzésről is beszélt már) és nem értette meg, hogy ez nekem még azért ijesztő és korainak érzem. Inkább csak elfogadta.

Nagyon szemétnek érzem magam, de már nem érzem azt amit régen és össze vagyok zavarodva... Van, hogy iszonyatosan hiányzik, szeretem és vele akarok lenni, van, hogy inkább szabadságra vágyom és folyton a szakításon jár az eszem.

Többször azon kapom magam, hogy ki akarom provokálni a szakítást, de úgy, hogy ő mondja ki a végszót.

Tehát nem tudom, hogy szakítsak-e. Mi lesz ha utána majd vissza akarom kapni?

Másik oldalról viszont elég heves vérmérsékletű barátom van, ha felidegesedik/megijed/nem tudja mit csináljon csapkodja, rugdossa, üti-veri a bútorokat...Engem soha nem bántana, azt mondta és én nem is ettől félek, hanem, hogy találkozunk valahol és ott jön rá az ötperc... Náluk nem akarok vele szakítani, mert az bunkóság, de itthon sem, mert nem tehetem meg azt, hogy szakítok vele, aztán menjen haza így, közben meg két órára lakik innen(nem távkapcsolat, csak a város "másik végén" lakik)...

De ha találkozunk mondjuk egy parkban és elkezd sírni az neki is megalázó, megalázni sem szeretném.

Ha a szakítás mellett döntök, hogyan szakítsak vele?


Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszúra sikerült, de még sosem szakítottam ilyen hosszú idő után és tele vagyok kérdőjelekkel, kétségekkel, félelemmel.


2011. jan. 18. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj velem is ugyan ez van teljesen csak én 17 vagyok a barátom meg 20 :S Az a baj nem lehet sokáig húzni úgy hogy 100%kosan jól érezd magad :S
2011. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

azt a de durva.. tök sok mindenre gondoltál hogy hol szakíts vele meg minden..:S neked ez a srác fontos:) mért akarsz vele szakítani?

inkább beszélj sráccal hogy részedről már elmúlt a rózsaszín köd.. és jó lenne tenni valamit azért hogy a hatása még visszajöjjön. na.. remélem érted mire célzok.

2011. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fiatalok vagytok még az eljegyzéshez te meg még probálgatnád magad másokkal is...no para ez minden csajnál természetes...Ha visszaakarod kapni egy idő mulva akkor csak mond azt neki amit a többi nő szokott a sok hülyének akik be is veszik...na tehát mond azt hogy időre van szükséged meg egy kis szabadságra-ez egy elég gáz dolog de én a helyedben döntenék hogy mit is akarok meg hogy mit is érzek és az alapján mindent megbeszélnék a párommal és vagy segítünk a dolgon vagy kudarcba fullad...Attol meg ne félj ha szakítasz akkor egyedül maradsz!!!Ugy is fiatalok vagytok még!!!!

Szerintem a parkos szakítás a legkorektebb-semleges helyszín és mindent átbeszélhettek...ha meg sír akkor az az ő gyengesége....

2011. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy pár évig még nem akarsz eljegyzést. Vagy szakít, vagy lesz időd meggondolni.
2011. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nők azt csak hiszik hogy mi bevesszük azt a dumát hogy idő kell... egy fiú ezerszer hamarabb túletszi magát mint egy lány szóval nemértek egyett az elöttem szólókkal...amugy az első válaszoló pont az én barátnőm XD csak azt elfelejtette hozzátenni hogy nagyon szeretjük egymást ezért nemszakitunk pedig volt nagyon sok veszekedés...de ha megtudjuk beszélni akkor semmi gáz nincs...ajánlom nektek is hogy higgadt fejjel üljetek le és beszéljétek át utánna meg egy jó szeretkezés :P
2011. jan. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!