Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan ( fiatal )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan ( fiatal ) férfiak ( 18-25 ) akiknek a belső egy kicsit is fontosabb, mint a külső?

Figyelt kérdés

Olyan férfiak, akik nem a mostani tucat lányokat ( 1 kiló smink, derékig érő hosszú haj,leggings,karon hordós táska, térdig érős sötét fekete vagy zöld kabát, stb.)szeretik?


Vannak, akik nem a topmodell, pálcika alkatú lányokat, hanem mondjuk a normális vagy max. +5-10 kg plusszos lányokat is szeretik ?


2015. ápr. 20. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vannak még olyan lányok, akiket nem a fiú külseje, meg okostelója stb. érdekel?
2015. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a kommentelők között sok az álltalánosítás.

DE léteznek még ilyenek..

2015. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Egy kicsit ezt körül kell írjam. Sajnos férfiből vagyok, így érdekel a lányok küldeje, DE (!) én alapvetően nem szeretem, ha egy lány mindennapra sminkeli magát (oké, ha valami különleges alkalomra készül, de akkoris csak diszkréten), röhejesenek tartom, amikor T-Rex módjára vonul a táskájával az utcán, szerintem egy lány lehet SZÉP ezek nélkül is. És valóban, 76 kilós létemre nem szívesen járnék 85 kiló fölötti lánnyal, de ez nem zárja ki! Ha egy lány már rendelkezik elég belső értékekkel (pl. mivel nálam fontos, hogy egy lány ne csak okos, hanem intelligens is legyen) és ezek mellett szép is (engem a lányokban az arcuk fog meg leginkább, mosolyuk, szemük, esetleg a hangjuk) akkor ha nem túlsúlyos akkor nem látom akadályát. A pálcika lányokat meg kerülöm. Nem szeretem a lányok bordáit bámulni sokáig.
2015. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Te vagy az a 17 éves aki a kövér csajos kérdésekei irogatja ki? Gondolom te id az izomtibikre gerjedsz és kétségbeesetten győzködöd őket hogy nem számít a külső. Hát igen is számít. Aki aztomdka hogy ne az.hazudik

Te összejönnél valakivel akihez nem vonzódsz csak mert szép a belseje? Ja és persze aki jön csaj, sikeresebb a pasiknál az csakis tucatlány. Értjük.

2015. ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!