Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért könnyebb hazudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért könnyebb hazudni, mint elmondani a másiknak az igazságot?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a párommal, hogy akármennyire is fáj amit mobdani akar, mondja el. Sokkal jobban elfogadom a fájó igazságot, mint a hazugságot. 28N

2015. jan. 23. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos meg akar kímélni, hogy Neked ne fájjon.
2015. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez jó kérdés. Pont volt erről egy kis firkálás.

A lényeg az volt hogy volt egy srác akinek a barátnője(legyen y) megkérdezte őt hogy ki a szebb? Ő vagy y?

A srác azt mondta hogy y. Erre a csaj berágott és mosolyszünet lett meg mondta a fiúnak hogy akkor jöjjön össze y-al.

Itt jön az hogy kegyes hazugság vagy kegyetlen igazság?

2015. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom. De szerintem is jobb lenne. En is mondtam a baratomnak, hogy ha tenyleg velem kepzeli el az eletet, nekem ne hazudozzon. De semmiben. Ha nem akar velem otthon romantikazni, mert a fiukkal lenne.. Ha nem izlik amit foztem.. Ha csak ps-ezni akar, mert rossz kedve van.. Akarmit! Azt kellen megerteni, hogy ha igazan egyutt tervezgetjuj a jovot, akkor en szamitok ra es o is mindig szamithat ram. Es ebbe beletartozik az oszinteseg!! Persze egy barat, egy anya, egy testver is oszinte. De a parom van velem mindig, neki kell a legkemenyebben oszintenek lennie! Es ha ezt nem ertik meg.. Marpedig ugy veszem eszre, az en baratom nem erti meg, elobb utobb mehet a levesbe. :( pl ha neki a napi szex a fontos es hogy mindig legyen itthon turorudi, nekem meg az, hogy oszinte legyen. En megadom neki, azt ami neki fontos, elvarom forditva is!
2015. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Személy szerint ha átver, az mindennél rosszabb. Nem megcsalásról van szó.
2015. jan. 23. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:

#2

Gondolom a kérdező nem ilyen kaliberű dolgokra gondolt, hanem rendes problémakra, nem pedig ilyen tinik áltál generált műbalhékra. Egy értelmes felnőtben nem merül fel ilyen kérdés, legalábbis szerintem.


Az őszinteséghez mind a két fél részéről kell értelmi és érzelmi intelligencia is. Egy könnyen megsértődő és sírós nővel nem sokan lesznek őszinték, ahogy egy agresszív, könnyen dühbe guruló férfival sem. A másik fél részéről meg fontos, hogy normálisan közölje a dolgokat, nem vérig sértve és megalázva a párját.

Meg egyszerűen kényelmesebb elhallgatni a problémákat vagy letagadni, legyen az akármilyen kicsi is, csak ez nem megoldás.

2015. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A meki kaja miért egészségesebb mintegy mérgezett külvilágtól elszeparált kertben megtermeltzöldségek, gyümölcsök?

Na ugye.

2015. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem szoktam melyikőnk a jobb nő típusú kérdéseket feltenni neki. Tisztában vagyok azzal, milyen típusú nők jönnek be neki. Nem vagyok éppen az a típus. Ezt ő is és én is tudja/tudom. Arról hazudik hogy éppen alszik vagy elmegy és 10 perc alatt tárgyal haverjával .

Na már most ha tisztában vagyunk vele, hogy semmiképpen nem tudnánk akkor találkozni és én teljesen más városban vagyok, akkor miért nem mondja kereken, hogy Bélával sörözünk, vagy Ödönnel. Nekem ez soha nem volt gond. Sőt nem is szeretném a barátaitól elvonni. Kell az eddigi megszokott élete. Ezzel nincs is bajom. De ő ezt miért akarja titkolni, elfedni??? Ezt nem tudom megérteni!

2015. jan. 26. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!