Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akarhat tobbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat tobbet egyszeru kalandnal?

Figyelt kérdés
Nemreg megismerkedtem egy torok fiuval,azota is sokat beszelgetunk,talalkozgatunk...szerintetek akarhat tobbet baratsagnal vagy egyszeru kalandnal?
2015. ápr. 20. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak be akarja tömni a kebabját a pitádba!
2015. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hallottam már nem egy sikersztorit is. Velem is kikezdett egy török srác, annak nem lett jó vége - miután hazautazott, rá két hónapra volt hajlandó közölni velem, hogy nem gondolja velem komolyan a dolgot, addig hitegetett, meg szerveztük, hogy együtt legyünk.

Nagyon jól tudnak udvarolni! Nagyon a tenyerén fog hordozni. :) Aztán, hogy mi sül ki belőle... Sumákok sokszor szerintem...

(az elmúlt félévem erről a török srácomról szólt).

Tisztázzátok, hogy mikor akar hazamenni! Ez nagyon fontos. Ha még sokáig itt marad, akkor élvezd. :)

(Egyébként nekik a magyar lányok könnyebben kaphatóbbak, mint a törökök).

2015. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az teny hogy nagyon kedves es figyelmes,szinte mindig bokol es sosem hagyja hogy en fizessek...egyelore elvezem aztan majd meglatom.Meg nagyon az elejen vagyunk a dolognak :D
2015. ápr. 21. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!