Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? (féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? (féltékenység téma)

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok barátnőmbe, de olyan dolgokat mondott és csinált (szerinte viccből), amivel az agyamba beleültette a féltékenységet és nem tudok megszabadulni tőle... Képtelen vagyok megbízni benne. Úgy érzem belehalnék ha szakítanék vele, de nem tudom mitévő legyek. Írhattok üzenetet is, mesélek részletesebben ...


Aki volt hasonló helyzetben kérem segítsen, nagyon kivagyok :/


20f


2015. ápr. 21. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, tudnotok kell mindent őszintén megbeszélni. Üljetek le és mondd el neki egyenesen, hogy olyan dolgokat említett, ami miatt te nagyon rosszul érzed magad. Lehet, hogy észre sem vette a dolgot, benned meg ott fog maradni ez a görcs, hogy nem tudsz bízni benne. Ha nem mondod el neki a bajod, nem fog magától rájönni. Tudod: néha gyereknek anyja sem érti a szavát... :)
2015. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szakicsatok haj bele
2015. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!