Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem bevallása gyengeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem bevallása gyengeségnek számít egy nő szemében?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Többször sétáltunk és csókolóztunk is de csak ritkán, hetente 1-2x akar velem találkozni. Úgy érzem csak egy támasz vagyok neki, ameddig nem talál valaki mást. Miatta kezdtem el edzeni, művelődni, a gyúrós kemény csávókat szereti. Csak rá gondolok és el szeretném mondani neki mit érzek, de lehet hogy akkor megijedne és vége lenne mindennek. Annyira jó vele lenni, most úgy érzem nem veszíthetem el.
2015. ápr. 21. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gyengeség bevallani mit érzel
2015. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te egy csaj miatt kezdtél el gyúrni? o.O te hülye vagy, mert 1. egy csaj miatt nem éri meg 2. abba bele sem gondoltál hogy sok gyúrós "kemény" srác van még rajtad kívül? (azért tettem idézőjelbe a keményet mert általában a kondisok közt van a legkevesebb igazi kemény, én is ismerek ilyet) DE te már ott elszúrtad hogy már most nagyon szereted meg bla bla... fogadni mernék hogy egy fullos csajról beszélünk, ugye? na mind1 egy csaj miatt gyúrni? xD általában akik a csajo miatt kezdenek gyúrni kb. 3-4 hónap alatt megunják vagy kevesebb (van kitartóbb is de azok se néznek ki sehogy xD) ha meg a keményeket szereti, akkor kezdhetsz csomagolni, más szóval hagyd, jót akarok neked hogy később ne legyen nagy koppanás... amugy korod? max 18 lehetsz azok alatt vannak ilyen "csaj miatt gyúrok" meg stb csávók
2015. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pontosítok, ő segített hogy változtassak az életemen. Nem fullos pic*a, de nagyon szereti a testépítést, emellett pedig kiba*ott okos és értelmes is. Volt már barátnőm. Rengeteg lányt ismerek. Soha nem éreztem még ilyet. Különleges. Ennyi.
2015. ápr. 21. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
aha különleges, megd*god aztán már nem lesz az ;) ne vedd sértésnek
2015. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!