Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan fogadnátok ezt?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt... mindig is titokzatos volt a családjával kapcsolatban. Legyen annyi elég, hogy megtudtam roma családból való. Most elég vegyes érzéseim vannak... kicsit úgy érzem mintha becsapott volna vagy legalábbis hazudt volna nekem és még a mai napig nem mondta el. Nem mondom, hogy nálam ez kizáró ok lenne, de ismeretségi körömből tudom, hogy ez milyen negatívumokkal jár. Ti hogyan fogadnátok ezt?


18F


2015. ápr. 22. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük a tényeket:

- Te nem szereted a romákat (ha jól sejtem)

- Van egy barátnőd akit szeretsz ( valszeg a stilusa a kisugárzása miatt)

- És most azért meginog az érzésed mert roma? Nem minden roma genyó...


Engem pl meghivtak egysezr egy roma családhoz és én is féltem mert bennem is bennem votlak a roma putri sztereotipiák...

Beléptem és kicsi jelentéktelen ház volt de belül... belül enni lehetett a padlóról olyan tiszta volt. Rendes, szerény de igényes kulturáltan berendezett lakás volt Az anya háztartásbeli volt és az apa meg Hentesként maszekolt hétvégén hétköznap meg kőmüves munkában segitett. És nem volt büz, nem volt semmi amihez hozzáragadtam volna. Minden patyolat. Igényesebb volt, mint némelyik nagypofájú fehér ember háza... Étellel itallal kináltak, és gondoskodtak arról hogy minál hamarabb otthon érezzem magam. És ugy mentem el, hogy oda bármikor szivesen visszamennék...


Szóval gondold át még egyszer Szereted a lányt, jo vele lenni... és ezt eldobnád egy két hülye sztereotipia miatt?

Az a sok plázalány akiket olyan sokat szidnak és szidok is... ők mind fehérek... magyarok... Ez a lány meg lehet tényleg szeret téged...

2015. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt, ha jól sejtem, az igazi gond az, hogy titkolódzik (hazudozik?) előtted a párod. Ha már véletlenül megtudtad ezt a dolgot, én a helyedben leülnék vele komolyan, és rákérdeznék, hogy miért hallgatta el előled. Valószínűleg aggódik, netán szégyelli őket, mert fél, hogy hogyan reagálnál.

Gondold végig magadban: ha az elején elárulja a származását, másképp alakult volna köztetek valami? Ha igen, miért? Talán pont ettől félt ő is az elején, aztán pedig már nem tudta, hogy mondja el. Ha nem a válasz, akkor viszont ezt mindenképp add a tudtára, hogy tudja, a jövőben nincs szükség ilyen játszmákra! :)

2015. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán épp az előítéletek és a sztereotípiák miatt titkolózott. Lehet, hogy voltak ezzel korábban rossz tapasztalatai előző kapcsolatokban, és félt, hogy te is elhajtod emiatt. Mindenképpen le kellene ülnötök higgadtan megbeszélni.
2015. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!