Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire reménytelen lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire reménytelen lenne a barátom?

Figyelt kérdés
Nem sokára egy évesek leszünk, és hiába távkapcsolatban élünk, úgy hogy tényleg nagyon ritkán találkozunk, ígyis állandóan veszekszünk mert lehetetlen vele egyről a kettőre jutni és egyszerűen semmiből sem tanul, mégis képtelen vagyok otthagyni, hiába nem egyszer szakítottunk. Már két kezemen sem tudom megszámolni hányszor vesztette el a bizalmam. Akárhányszor mondtam neki valamit, hogy maradjon köztünk, képtelen volt magában tartani. Le se tudom írni mennyire fáj ez nekem. És minden ilyen vitánk után jobban ki volt mint én, depressziós volt és sirt állandóan, azt hittem az első ilyenből tanulni fog, de azóta is sorozatba újra és újra elköveti ezt. Hogy éljek úgy vele, hogy nem tudok benne bizni? Hiszen a kapcsolat egyik legfontosabb eleme a bizalom. Került már valaki hasonló helyzetbe? Nem tudom eldönteni mit akarok. Az eszem már lassan négy hónapja azt súgja, hogy ennek nincs értelme, de a szívem annyira kötődik még. Nem bírom ezt tovább, nélküle olyan szürke az életem, de ha vele vagyok csak sirok mert nem tudom őt ilyennek elfogadni, nemtudom úgy szeretni, hogy egy minimális dolgot sem kérhetek tőle..egyszerűen belerokkanok..mégis mit tegyek..nem bírom ezt
2015. ápr. 1. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor elolvastam hogy távkapcsolat, már akkor éreztem hogy reménytelen. :D
2015. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Már a csecsemőknek is ilyen gondjuk van...
2015. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te nem szereted őt. Csak kapcsolatfüggő vagy. Kapcsolat nélkül rosszul vagy! És mivel ez az egyetlen ember akivel együtt lehetsz, erőlteted. Keress mást!!!! Mindenkinek jobb lesz, ti nem sírtok nekem pedig nem kell ilyeneket olvasni!
2015. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!