Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Nektek mi a legfontosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek mi a legfontosabb egy lányban, külsőre/belsőre, és mi lehet kizáró ok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Belső a legfontosabb. Kizáró ok? Mondjuk ha pénisze van.
2015. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrét tulajdonságokra/jellemvonásokra gondoltam.:) és igen ez eléggé kizáró oknak tűnik:D
2015. ápr. 22. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
a legfontosabb, hogy ne legyen felszínes/buta, én pl. a duci lányokat nem szeretem külsőre van aki igen, a legjobb pedig, ha kedves, sok mindenre nyitott(nem szexuálisan értem) és nem depressziós nincs sok "dráma" az életében
2015. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Külsőre nekem talán az a legfontosabb hogy legyen hosszú haja, a rövid (vállhossznál rövidebb) haj nekem nagyon nőietlennek tűnik. A legjobb, ha sportos alkatú, de ha kicsit duci, nálam az se gond. Ha olyan sovány hogy kilátszanak a bordái, az viszont nálam kizáró ok.


Belsőre: legyen barátságos, vidám, ne legyen túl érzékeny vagy hisztis, tudjon önállóan gondolkodni, legyen minél több közös hobbink.

2015. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Belsore legfontosabb: kedvesseg, humor, noies viselkedes es hogy szeressen; kulsore: szep szemek, mosoly es haj, formas hatso. kizaro ok nalam a felszinesseg, kicsinyesseg, hutlenseg; kulsore sokfele lany megfogott mar, de a lapos feneku es mosolygaskor inyuket villanto leanyok nagyon nem tetszenek. 23/F
2015. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!