Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha az adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az adott férfivel minden stimmel, csak épp egyáltalán nem vagyunk egy iskolázottsági szinten?

Figyelt kérdés
Minden más stimmel, rendkívül családcentrikus, figyelmes, törődő, az ágyban sincs semmi probléma. Én sem vagyok egy túl magasan képzett nő, középfokú képesítésem van, de neki még érettségije sem. Ez önmagában nem is zavarna, de az már igen, hogy néha két számot nem tud összeadni, vagy helyesen beszélni magyarul. Semmilyen kicsit komolyabb, minimális intelligenciát igénylő témáról nem tudunk beszélgetni, és ez frusztrál. Néha akkora hülyeségeket tud kérdezni, amivel nagyon felidegesít, pedig tényleg én sem vagyok egy atomfizikus. Túl tudnátok lépni ezen?
2015. ápr. 22. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor fogadd el amilyen!
2015. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem, de már összejönni se tudtam volna buta lánnyal. De a kérdésedre csak te tudod a választ. Ezt így nem lehet megmondani, ha boldog vagy vele akkor semmi gond, ha nem akkor megoldást kell találni.
2015. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rosszul hangzik, de ha téged ennyire zavar, jobb nem erőtetni a kapcsolatot. Én legalábbis ezt tapasztaltam. Évekig nem szóltam, elfogadtam, hogy ilyen, de mikor szakítottunk (nem emiatt) nagyon megkönnyebbültem ilyen téren is.
2015. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem nézem ki milyen végzettségű,de az tényleg zavaró ha valaki nálam butább.De attól függ hogy mennyire vészes a dolog,ha a fejben a sötét nagy az űr,akkor inkább hanyagoljuk egymást.
2015. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A társalgás, vagy általános műveltség a mai internetes világban szerintem nem függ az iskolázottságtól, viszont engem is zavarna, ha nem tudnánk túllépni a tőmondatok szintjén.


Egy kapcsolat számos tényezőből tevődik össze, ilyen a társalgás, kommunikáció is.

2015. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán nem is annyira a végzettség számít, inkább az intelligencia. Hogy lehet-e valakivel normálisan beszélgetni. Ha nem lehet, akkor kár is erőltetni és éreztetni a másikkal, hogy mennyire buta.
2015. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aszomszedneni ***** válasza:

EGY KÉRDÉS csak, hogy a büĐös Fr@ncba jöttetek TI egyáltalán össze ???? ???? ? ??? ?? ?? ? ? ?? ?


2 feles meg egy sör között összerakjátok amitek van OsZT' ennyi a világ !?


Légyszííí légszííí ezt írd már meg , mert nagyon kíváncsi vagyok rá !

Üdv. Puszi. További szép napot egy átlagos ember !

2015. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!