Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves férfi 37 éves nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi 37 éves nő? Működhet szerintetek hosszútávon?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2015. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
40 évesen még egy férfi elég jólnézhet ki és könnyebben találhat fiatalabbatA nő arra 47 éves lesz,késöbb is erre lenne szüksége?
2015. jan. 15. 08:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi "fiatalabbat akar találni", akkor az nem megfelelö ember egy párkapcsolatra.
2015. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Nő vagyok, 37 eves. Nem mennék bele ilyenbe, pont azért amit írtál:egy 40 év körüli férfi a mai világban fiatalnak mondható , egy 50 körüli nő viszont igencsak az öregedő kategória . Pont ezert volt fontos számomra hogy a férjem idősebb legyen (nálunk 9 év a korkülönbség ) . Még az egykorú férfi -nő kapcsolat is necces lehet 50 felé. Ismerek olyan párt ahol egy fiatalabb ( és kifejezetten csúnyább, taszítóbb) nőre "cserélte" a férfi a feleséget . Ettől működhet még, teljesen személyfüggő, de én nem vállalnám.
2015. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mire? Amúgy meg ha a külsőségek a legfontosabbak akkor az már régen rossz. Akkor keressen a 30 éves férfi egy 20 éves csalt!
2015. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy hány kapcsolat tart 10 évig? Mert elárulom, a legtöbb nem bír ki ennyit, függetlenül a két ember korától.


Ha 10 évet boldolgan együttvannak, akkor mit veszít bármelyik is?


Szerintem ennek semmi jelentösége, vagy müködik a kapcsolat és akkor mindegy, hogy melyik hány éves, vagy nem, és akkor megintcsak fölösleges ezen aggódni elöre.

2015. jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ideig óráig biztos izgalmas lenne,de szerintem hosszútávon,nem biztos hogy jó lenne.A nő nyilván fitalabbnak érezné magát,de egy 40 éves férfinek,nem biztos hogy közel 50 éves nőre lenne szüksége a késöbbiekben.
2015. jan. 15. 08:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Én 37 vagyok, a párom nő 43 és tökéletesen működik, igaz ő vagy 10 évet letagadhat...
2015. jan. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pont ennyi idősek voltunk amikor megismerkedtünk,ez 5 éve volt,4 éve élünk együtt,és neveljük az én előző házasságomból született gyerekeimet.Működik,nagyon jól működik,persze a jövőbe nem látok,de ismerem már a párom,nem egy felszínes ember aki a külcsín után dönt ilyen kérdésekben,mármint,hogy elhagy-e vagy nem.Az előző felesége 10 évvel fiatalabb tőlem,úgyhogy nem a kor a mérvadó.
2015. jan. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Simán működhet, főleg ha nem akarod kisajátítani, a kor miatt nem cserél le egy normális férfi egy nőt. Ha 40 vagy és 40 a pasi is , akkor is simán beújtíhat. De egy 50 pasi is felszedhet egy 30-ast még akkor is, ha te csak 40 vagy.... Ráadásul még a 47 éves nő is beújíthat egy 30-ast :)
2015. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!