Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanár-diák viszony? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák viszony? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok most tényleg csak a normális válaszokra és tanácsokra vagyok kiváncsi

na én 18 éves vagyok ő meg 25 és ő a töri tanárom sokszor szemeztünk órák alatt majd fel vettem a tőri emeltet mert emelten szeretnék érettségizni jövőre ott is folytatodot ez a szemezés és kacérkodás de nem is vettem komolyan majd az egyik bulin bele futottam és beszélgetünk és meg történt az első csók akkor úgy döntötünk hogy nem gondolunk rá és meg tartjuk a tanár diák viszonyt de viszont múlt héten szerdán egyedül voltam az emelt töri órán és ott beszélgetni kezdtünk és annyira össze melegtünk hogy csókolozni kezdtünk de azt mondta hogy hadjuk abba mert ránk nyithatnak meg beszéltük hogy este találkozunk a lakásánál és ott meg történt a dolog és azóta együtt vagyunk

de most nem tudom mit csináljak mert én most kényelmetlenül érzem magam szakitsak vele ? vagy maradjak vele? nem tudom mit csináljak ?



#tanár.szerelem.viszony
2015. ápr. 23. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tanár-diák viszony miatt kirúghatják, de ha szereted igazából nem fogsz úgy se szakítani vele. Próbáljátok minél jobban titkolni és lesz ami lesz
2015. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pár év, és nem lesztek tanár-diák viszonyban.
2015. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy el kezdet kivètelezni velem nagyon vsgyis az osztály elot nem de el mondt a a dogozat kerdesekt meg modta a megoldast meg a ropdogamat meg irtam 3 lett es ott voltam mikor javitota es mosta hogy irjam bele a hellyes valaszokat meg midnen meg csak ugy be irt nkem 4 ötös meg puskazok nem szol semmit latja meg minden csak mosolygok meg oean is álladan nez mosolyog ram meg minden meg be hivot az igaztoiba hogy beszgetni akar velem vagyis a tobbieknek ezt modta ott meg el kezdet csokogatni meg mindne felek le bukunk
2015. ápr. 23. 18:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, le fogtok bukni. Nem ez a kérdés, hanem az hogy mikor. Egy életen át el fog kísérni ez a sztori. Az összes érettségi találkozón, fb-n, bárhol.
2015. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ara gondoltam hogy, ha iskolát váltok az megoldás lehet ?? hogy ha már nem vagyok a iskola diákja akkor lehet belőle gondja hogy mi együtt vagyunk ?
2015. ápr. 23. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem, de megéri?
2015. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha vált sulit akkor már mindegy :) megtörtént
2015. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Kamu
2015. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
szerintem is kamu. A nyelvtantanárral is kavarj érettségi előtt kicsit!
2015. ápr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdés még az, hogy leszoktad neki nyelni vagy sem? Ez azért sok minden meghatároz, mielőtt döntenél.
2015. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!