Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti párotok is megdicsér nektek más nőket az utcán?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen de én is szoktam mondani ha tetszik egy srác. Mondjuk ilyen ritkán van.
2015. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem, konkrétan rájuk sem néz. Persze nem vagyok naiv, nyilván ha nem vagyok vele, akkor megnézi őket, de én is meg szoktam a srácokat. Hűséget fogadtunk, nem vakságot, de ettől még ő az, akit szeretek.
2015. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Mért tenné? Ha szeret észre sem vesz mást, de ha mégis minek mondaná nekem?
2015. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De most komolyan, miért teszed fel a kérdést, ha nem bírod el a választ? Köszi a lepontozást, a többiek nevében is.
2015. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, az valaki más volt. Most kerültem vissza a gép elé. Én megköszönök midnen választ, akár pozitív, akár negatív.
2015. ápr. 24. 10:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem is értem, miért kellett bárkit is lepontozni, amikor mindenki tök korrekt választ adott. Bocsánat helyette is.
2015. ápr. 24. 10:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem és én sem szoktam más férfiakat.
2015. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze utcán meg képeken is, na és? Szeretjük egymást de attól még nem vagyunk vakok, néha ki is tárgyalunk egy-egy lányt h mi tetszik benne mi nem (leszbi pár vagyunk)
2015. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
biztosan teszi, de mellettem nem. tudja, hogy repülne azonnal. én ha ott van a barátom, ha nincs, nem nézek másokra. minek?
2015. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!