Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Masnak is rosszul esne vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnak is rosszul esne vagy en vagyok tul feltekeny? Ilyen szituban mut tegyek?

Figyelt kérdés

Parommal ma bevasaroltunk.

Es egy no (tipikus mucsaj( eleg feltunoen belebamult a parom arcaba.

Oaromnak feltunt es O ugyanugy visszabamult fapofaval.


Alapbol nagyon feltekeny tipus vagyok...eleg rosszul esett.

Azonmal elkezdtem magamban kombunalni,hogy ha nem lennek mellette tuti flortolne vele...vagy megcsalna vele stb


Ha a parimat bamulja egy no nem zavar,de ha a parim ranez egybol isszehuzom magam es senkinek erzem magam mellett...mintha akadaly lennek vagy barki elvehetne tolem.


O azt mondja sosem csalna meg, es ez mar beteges amit csinalok


2015. ápr. 24. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A féltékenység önbizalomhiányból fakad és abból, hogy nem bízol eléggé a párodban! Félsz attól, hogy nem vagy eléggé jó neki!


A féltékenység tönkre tehet egy kapcsolatot!!!


Hagyd abba a fölösleges féltékenykedést, mert hosszú távon csak rosszra fog vezetni!

És ne kombinálj!!!! Azzal az őrületbe tudod kergetni a pasikat!


Egyébként meg hűséget fogadunk és nem vakságot!!!


A párod szeret téged!

2015. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebbe muszáj lesz beletörődnöd idővel, hogy nézni szabad. Azt nem várhatod, hogy csak téged nézzen, csak veled beszélgessen életetek végéig. .

Ne legyél ilyen betegesen féltékeny, mert meg fogja unni egy idő után.

2015. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók elmondták amit gondolok. Mit tegyél? Semmit!

Ez a lényeg, ennek nincsen jelentősége, csinálni sem kell semmit.

2015. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szituban ne tegyél semmit. Párod bunkó, nem igaz, hogy addig amig mellette vagy, nem tudja visszafogni a bámészkodását...ezt én megemlíteném a helyedben...
2015. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!