Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak vele? Szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Szakítanátok?

Figyelt kérdés
2,5 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel és rengeteget alszik nálam.Viszont olyan rendetlen és trehány hogy az hihetetlen! Ha kivesz valamit a hűtőből akkor kint hagyja,nem teszi vissza,a koszos zsebkendőit a fürdőszobába,ágyba és más helyekre szétdobálja vagy otthagyja,Soha nem pakol el kb semmit és miután elmegy pakolhatok mint egy takarítónő.Cikinek érzem megmondani neki mert ezt annyira alapvető dolognak tartom ha másnál vagyok akkor elpakolok magam után..Ti mit csinálnátok?20/F
2015. ápr. 24. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Összejöttél a húgommal? :S

Mondd meg amúgy neki simán, hátha észreveszi magát.

2015. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább próbálj meg beszélni vele erről, mielőtt még szakítanál. Amúgy én is voltam ilyen kapcsolatban 2 évig, borzasztóan idegesített, és még ő volt felháborodva, ha pakoltam a szobájában, hogy legalább elférjek az ágyon.
2015. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a tulajdonsága nem fog megváltozni. Vagy el tudod ezt fogadni, mert van sok olyan pozitívum, ami ezt ellensúlyozza, vagy pedig hosszabb távon rengeteg veszekedésnek nézel elébe.
2015. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahány ember, annyi szokás, ami neked esetleg alap az számára nem feltétlenül, szóval igenis beszélj vele erről.
2015. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szereted akkor egy ilyenért szakítanál rögtön?



Áá várjunk csak! Vagy ez is csak dugjunk éljünk a mának tipusú tini kapcsolat. 2.5 hónap sok idő! Mások hetente szeretik cserélgetni.

2015. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha cikinek érzed erről beszélni vele, inkább szakítanál, akkor tényleg a szakítás a legjobb döntés, nem feltétlenül csak a rendetlenség miatt.
2015. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress egy csajt aki elmúlt 14.
2015. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!