Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cicának, nyuszikának hívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cicának, nyuszikának hívni egy fiatal nőt?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet zavaró a lánynak ? Mintha egy kisállat lenne! :D


Én mondjuk szeretetből mondom, de ettől neki még zavaró?


2015. ápr. 24. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Embere válogatja. Én gyűlölöm az ilyen jellegű becézéseket, mondjuk én értelmesebb is vagyok az átlagnál, talán ez a "baj".
2015. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van akinek nincs baja vele, más meg ki nem állhatja.

Miért nem kérdezed meg?

2015. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A cicát szeretem, a többit nem, mondjuk minden random ember ne cicázzon azért.
2015. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Akkor ne mond neki biztosan van olyan kedves szó ami tetszik neki.
2015. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már nem tudom megkérdezni mert jó ideje nem áll velem szóba! Csak ezen gondolkoztam hogy lehet ez is zavarta.
2015. ápr. 24. 15:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, ha valaki nem áll velünk szóba, ott már valamivel nagyobb lehet a gond, mint hogy cicának szólítottuk.
2015. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyobb is persze tudom! Elég sok gondja van velem! Többek közt hogy üldözöm és róla beszélek. Ez nekem egyfajta megnyugvást jelent. Csak túl lendülök már rajta nemsokára! Sokat segítene ha lenne egy édes kislány akivel megismerkedhetnék! Na nem 15 éves! Jó legyen 20 is. :)
2015. ápr. 24. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:

engem zavarna

24L

2015. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy voltam vele, hogy ne, aztán a párom egyszer elfeledkezett róla, és "kicsim" helyett "cicát" mondott. A hangsúly, a lágyság, amivel mondta, azonnal megszerettette velem, és azóta Cica vagyok.


De kizárólag neki, ha más cicáz le, azt azonnal kiosztom.


Első, azt ugye tudod, hogy ez nem értelem függvénye? Meg aki pl. nagyon kérkedik vele - mint te -, annak általában nem sok van :D

2015. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!