Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakitsak a baratnommel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak a baratnommel?

Figyelt kérdés
Mar 2x probaltam szakitani vele de egyszer se sikerul mert sirva rohantam vissza hozza .. gyerekkori szerelmem es nem birtam valamiert elhagyni .. de az okok miatt nem mehet tovabb.. hogy vessek veget?
2015. ápr. 24. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így kevés infó. Ismerni kellene az okokat is.
2015. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
-Hagyjál békibe!Mán' nem akarlak látni tégedet többet soha az életbe.Menjél elfele!
2015. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az okok:

Az utcan lokdos.. rugdos.. lehet van meg egy valakie..es nem hagy elbi

2015. ápr. 24. 18:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Elni*
2015. ápr. 24. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Séta közben rugdos, lököd a jány?
2015. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez annyira aranyos :D
2015. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
mikor megrúg, te is rúgd pitsán.. Többet nem fog veled beszélni.
2015. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miez egy pszichopata csaj?
2015. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adj neki ultimátumot, akkor lehet megjön az esze. Vagy állítsd le, ha nem megy, üss vissza. (ezt úgy mondom, hogy lány vagyok, én is kaptam már úgy pofont, hogy megérdemeltem)
2015. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!