Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom családi nyaraláson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom családi nyaraláson van. Ezt írta. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Több napja elutazott, a nyaralójukba vannak, már egy hete nem láttuk egymást. Ma alig írt, tudom hogy elfoglalt mert mindig van valami teendőjük a ház körül, ugráltatják a szülei, dolgoznia kell. Annyit kértem hogy hívjon fel legalább egy öt percre telefonon, hogy egy kicsit tudjunk beszélni ma, ne csak írkáljunk 3 óránként pár mondatot egymásnak hogy épp mit csinálunk. Ezt a választ kaptam:


"sütögetni fogunk este szoval ezért nem mondtam hogy beszéljünk telón mert egyáltalán nem tudom hogy mikor fogok ráérni"


Most akkor tulajdonképpen lesz+r?


20 évesek vagyunk mindketten.


2015. ápr. 24. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

neki is van magánélete,neki is kell egy kis pihenés,nélküled

ha a nyakába mászol ki fog rúgni...

2015. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem leszart, csak a családdal van és pont. Az meg nem ugráltatás, ha kicsit besegít a szüleinek...gyerekes felfogás az egész
2015. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első kettővel egyet értek.
2015. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak az én véleményem, de nekem speciel az is sok lenne, hogy 3 óránként írogassunk valakivel. Hagyj neki egy kis teret,még akkor is, ha hiányzik.
2015. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szar le téged, fontos vagy neki, de hagyd ,hogy csinálja a dolgát. Gondolom, ha ma nem, majd holnap keresni fog. Nem fog összedőlni a világ.Szerintem semmi bunkót nem írt. F 28
2015. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem ugráltatják. Nem ezen van a hangsúly.
2015. ápr. 24. 20:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Igazatok van.
2015. ápr. 24. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy igazuk van, vagy tényleg leszar. Egyesek úgy válaszolnak itt egy ilyen kérdésre, mintha ismernének mindkettőtöket. Ennyiből nem lehet rájönni... Akár még az is lehet, hogy éppen más lányokkal hempereg.
2015. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy megcsalna. Én jól ismerem :) a családjával van.ezért adtam igazat a válaszadóknak


De köszi utolsó egyetértek veled a válaszadókkal kapcsolatban. :D

2015. ápr. 24. 20:48
 10/10 anonim ***** válasza:

én már megharagudtam volna..5 percre igazán félre tud vonulni a sütögetéstől

akit szeretsz, arra mindig van időd...vagy írja azt, hogy este 10-ig sütögetünk, de lefekvés előtt azért felhívlak... nemtudom mióta vagytok együtt, de sztem ez alap, hogy a párod tudja, hogy mi van veled. nem kell egész nap trécselni, de azért minden nap pár perc beszélgetés belefér.

az én párom is lemegy vidékre nyaranta, ott még net sincs, de minden este hív, ill, ha hazamegy néha, akkor is ír, hogy megérkezett, minden oké, mert mi nők.. legalábbis az én családomban az a szokás, ha nem kapunk hírt valakiről x idő után, akkor már gyártjuk az elméleteket, hogy milyen baleset történt vele... nem kell rászállni, csak jelezze, hogy él legalább, te meg közben éld a kis életed, csinálj valamit

2015. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!