Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nem normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem normális, hogy ennyi idős létemre még nem volt soha barátom?

Figyelt kérdés

Egyre többször hangzik el a családomban az a mondat, hogy: "más ennyi idős lánynak már mindnek van valakije", "nem hiszem el, hogy te nem találsz magadnak senkit". Tényleg nagyok az igényeim, és az elvárásaim is, de nem tudok egyszerűen alább adni. Egész életembe 3 pasi tetszett nekem, de úgy komolyan 1 volt, akivel jártam volna, őt úgy ahogy volt nagyon szerettem. Ő volt életem hercege, a vicc, hogy soha nem olyan pasit akartam azelőtt, mint ő, de mégis megszerettem, na pechemre pont neki nem kellettem.:O Rám nem nagyon hajtanak a pasik, inkább csak bámulnak (amit nem is értek miért, mert ha rondának látnak miért néznek akár többször vagy sokáig, ha meg tetszem nekik mért nem lépnek...) de sosem kezdeményeznek, ha van néha egy-egy, aki bepróbálkozik na ő totál nem jön be, se külsőre, se stílusra, sem sehogy. Az elmúlt pár hónapba ráadásul már totál letettem róla, hogy legyen-lesz valakim. Előtte kb 2-3 évig görcsösen akartam pasit, de már a környezetem, direkt erre a témára való rágörcsölése nagyon zavar. Szerintetek sem normális vagy mi lehet az oka? Amúgy sztem tök átlagos vagyok, divatosan öltözöm, ápolt vagyok, imádom a parfümöket, sminkelek, normális alakom van. Egyáltalán nem értem hol, vagy mi lehet velem a probléma, sőt azt sem értem annak a srácnak mért nem kellettem, akit úgy kiszúrtam magamnak.

Egy 21 éves lány.


2012. jan. 9. 19:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
apáca leszel
2012. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
küldj képet. ígérem őszinte választ fogok írni.
2012. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ilyenkor szólj vissza annak aki ezt mondja a családban, hogy: "igen és 50 évvel ezelött már 16 évesen gyereket is szűltek..."
2012. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

mindenre van válasz és elég egszerű is...nem szabad elöször is rágörcsölni bármi is mert amennyire akarod annyira nem fog összejönni..nincs veled semmi baj...csak mindig rosszfiukat fogsz ki magadnak a normálist már te se veszed észre...ezért nincs senkid...mert ha észrevennéd akkor más lenne a helyzet...de lehet h tul nagy az elvárásod vagy valami hasonlo és ezt a srácok is észreveszik...ha gondolod irj privit és adhatok tanácsot!!


22/F

2012. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Kajari válasza:
nekem is küld és megmondom
2012. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

ha nem randizol velem akkor szüzen öregszel meg..


a viccet félre téve..2 év fölött egy nőnek nagyon nehéz tapasztalatok nélkül össze jönni egy komoly kapcsolatra..főleg,ha ennyire magas a mérce..

én például,ha találkoznék egy 20 év fölötti nővel és alakulna valami köztünk de kiderülne,hogy én lennék neki az első akkor komolyan elgondolkodnékrajta,hogy itt valami probléma van...

2012. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

nem értem miért baj.... nem mindegy hogy soha nem volt vagy most éppen nincs? van aki 30 évesen se talált még párt.

nekem volt pár probálkozásom de most határoztam el hogy elegem van a pasikbol és nem kell. 1 éve vagyok igy lassan és sosem éreztem ilyen jol magam!

és csak 25 vagyok.persze a tapasztalat az jo ha van de most jobb lenne ha minden héten mást vinnél haza? nem hinném hogy dijaznák. örüljenek neki hogy nem vagy ribanc alkat...mennyi bajuk van az öregeknek nem hiszem el...

2012. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Honnan írsz kérdező?
2012. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én ezzel pont így vagyok én is. 21 vagyok és ugyan ez a problémám. De valahogy én nem is bánom annyira.... Nem tudom Te hogy vagy vele.
2012. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
tul nagyok az igényeid az a bajod -,-"":D
2012. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!