Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján szégyell a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szégyell a barátom?

Figyelt kérdés

Barátnőmet kísértem, ahhoz az iskolához ahol a barátom is tanul, mert a barátnőm testvére is ott tanul, és vártuk, hogy a tesója végezzen a suliba. Gondolkoztam azon, hogy lehet, hogy barátom is kb. akkor fog kijönni a suliból de gondoltam csak nem lesz belőle semmi, ha váratlanul meglát. Hát aztán meg is látott, odajött kb. másfél méterre állt meg tőlem, se ölelés se puszi meg semmi. Kb két percet állt ott velünk, váltottunk két szót, aztán mondta, hogy ő megy. Akkor se volt se puszi, se semmi. Este aztán jött az üzenet, hogy mennyire sajnálja , hogy igy viselkedett, meg bűntudata van , azért mert csak úgy ott hagyott. Nem tudom mit gondoljak erről, kb. 3 hónapja vagyunk együtt de sose visz sehova, csak nála vagyunk. Sose mutatkoztunk még nyílvánosan. Kezdek arra gondolni, hogy szégyell vagy hasonló, csak akkor nem értem miért van velem.

20/L


2015. ápr. 25. 19:57
 1/9 2-es vagyok ***** válasza:
62%
Hát igen... nagyon úgy néz ki, hogy tényleg szégyell :( sanálom
2015. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tuti, hogy szégyell, de valami biztos van a háttérben. Beszélgess el róla vele, valami nem oké.
2015. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon úgy néz ki hogy nem büszke rád :s Na meg hogy nyilvánosan se mutatkoztok,az se normális.
2015. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

más lehet itt.

inkább az fura neki,azt nem tudja hova tenni,hogy ő hogyan viselkedjen a barátnőjével nyilvánosan.

apa nélkül felnőtt első barátnős fiúknál lehet ez előforduló probléma leginkább.

tehát önmagával van baja,frusztrációja nem veled szerintem.

2015. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Kerdezz ra, ha hebegni habogni fog vagy nem ad egy normalis valaszt lapatra vele
2015. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így tré. Gondolkozz el így van-e értelme vele lenned. Soha sehova nem fogtok együtt menni? Így akarsz élni hogy akit szeretsz fel sem vállal?
2015. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért csinálja ezt, mindig mondja, hogy szeret, meg hogy mennyire az esete vagyok, hogy én vagyok számára az álomnő stb...Már felvetettem neki, hogy sose megyünk sehova, erre az volt a válasza, hogy mit üljünk egy parkban, mikor itthon sokkal kényelmesebb.
2015. ápr. 25. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak zavarban van társaságban? Nem mindenki nyalja-falja a másikat társaságban, mert nem illik.

Az meg, hogy nem mentek sehova, lehet azért van, mert nincs pénze.

2015. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szégyell. irányítottan írt is egy üzenetet. vagyis mindezt tette. de ne legyen emiatt benned rossz érzés. nem tudnék ilyen pasival együtt lenni ez biztos. még ha csak 1 percre is jött volna oda a barátom hozzám pl de megölelt vagy megpuszilt volna.. ez így van drágám, ne sajnáld hagyd ott majd lesz aki felvállal 1000% ;) vagy ha nem is szakítasz vele ezt most azonnal tisztázzátok. majd aztán tedd is próbára, hogy bebizonyosodjon, hogy megváltozott. de ezutóbbinak nincs sok értelme, ha nem magától teszi, de ha te ettől éreznéd jobban magad... mindenesetre nagyölelés Neked! :)
2015. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!