Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb barátnőm? Talán én is?

Figyelt kérdés

Kor: én 17 ő 21, 3 éve legjobb barátnők vagyunk


Mikor együtt vagyunk rengeteget ölelget, puszit ad, meglep kis apróságokkal, mondja hogy jó illatom van, film közbe oda bújik. Tudom hogy érzelmes típus, de nem tudom eldönteni hogy most hogy szeret, csak mint barát vagy már több? Ha más barátaimmal találkozok mindig nyafog, pedig tudja jól hogy vele foglalkozok a legtöbbet. :D Engem nem zavar hogy ő ilyen, jól esik nekem hogy ennyire szeret, de nem merem megkérdezni tőle mert ha nem így van eléggé beégek előtte.


Én is nagyon szeretem, és szoktam én is megölelni néha, de szinte nincs is rá lehetőségem hogy én kezdeményezzek mert ő mindig megteszi. Talán úgy érzem hogy jobban szeretem mint csak barát, de szerintem ez csak a szeretet hiány, és a szeretetbe szerettem bele. Ezt azért mondom mert mind e mellett tetszik nekem egy fiú. De mivel nem voltam még szerelmes, így nem tudom mi számít annak. :)


2015. ápr. 25. 23:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem átmeneti a dolog. Mi is voltunk ìgy a legjobb barátnômmel,habár mi a smároláson is kissé túlmentünk. Késôbb úgy éreztük,hogy talán szerelmesek vagyunk egymásba,de mint kiderült a szeretethiány okozta. 19/L
2015. ápr. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mennyire mentetek túl a smároláson? :D Megmaradt a barátság?
2015. máj. 1. 13:28
 13/14 A kérdező kommentje:

Büszkén mondom hogy közel 8 hónapja együtt vagyunk. :) Folytonos volt a vívódás hogy mi is ez a dolog kettőnk között, aztán végül én léptem, megkérdeztem tőle hogy nem e akar velem smárolni mert én még sose csináltam olyat. Azt mondta hogy jó majd kipróbálhatjuk. Én meg kérdeztem hogy oké, most? Így kezdődött az egész.. nagyon szeretem :D Barátaim közül tudják már 5en, ő csak 1 valakinek mondta el eddig, szüleimnek nem tudom mikor és hogyan fogom elmondani mert nagyon félek :)

Gondoltam megosztom veletek :)

2017. jún. 7. 18:47
 14/14 anonim válasza:

De édes:D

Sokáig!❤

2017. aug. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!