Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet tartós, boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tartós, boldog párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve tart a dolog kettőnk között, ő 24 én 20.

Én vagyok a Férfi, próbálok mindent megtenni, azonban az első hónapban megcsalt, amit elmondott, megbánt, állítása szerint akkoriban nem volt jó a szex közöttünk.

Mára megbeszéltünk mindent. Kérdésem inkább a NŐK felé irányul, hogy MIT KELLENE TENNEM hogy tartós, boldog, és hosszú párkapcsolatom legyen?

Első barátnőm... nem vagyok tapasztalt srác, viszont már össze akarunk költözni, miattam váltana várost, miattam keres itt munkát és költözünk össze itt.

Szeretem nagyon.


2015. ápr. 26. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok no, de viszont az osszekoltozes lehet elhamarkodott.

Probaljatok hetvegeket egyutt toltenI aztan majd meglajatok hogyan alakul.

Figyelj oda ra de ne legyel papucs kb ennyi

2015. ápr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Logikát használva.

Nekem bevált.

18F - 5 éves kapcsolat

2015. ápr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

4-5 naponta vagyunk együtt 1-2 napot.

Nem vagyok papucs, van tartásom, de ha beleunok hogy nem foglalkozik annyit velem mint amennyit megérdemelnék, akkor nem tudom hogyan szakítsak vele, ha mindent ott hagyott értem. De remélem erre nem kerül sor.

2015. ápr. 26. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok papucs, van tartásom"


Közben mégis olyan nővel vagy aki az első hónapban megcsalt, csak azért mert nem volt jó a szex. LOL! :D

2015. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!