Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ennyire megvisel titeket egy visszautasítás?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon megismerkedtem egy lánnyal a válaszírók közül, és mondjuk úgy, felkínálta a lehetőségét egy közelebbi kapcsolatnak. Persze nem nyíltan, mert az ugye nem illendő, hanem finom elegáns, de egyértelmű célzásokkal. Ezt tapintatosan, önérzetében meg nem sértve, kiemelve azt hogy nem a megjelenésével (küldött képet) vagy személyével van problémám, visszautasítottam.

Erre úgy reagált hogy néhány nap alatt 64-65 százalékról 19 százalékra leesett a megítélési mutatóm. Nem tudom hogy csinlta, de ez történt. Ezért érdekelne, titeket is bosszúra ösztönözne egy ilyen helyzet?



2015. ápr. 26. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:

hú de nagy bosszú :D

amúgy lehet a kettőnek semmi köze egymáshoz és mások pontoztak le

2015. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

amúgy nem, nem vagyok az a bosszúálló típus

főleg nem egy ilyen helyzetben

2015. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 piriiiii ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QBtF..

Őt nem nagyon viselte meg... :D

Amúgy attól függ, kitől kapok visszautasítást. Neten nyilván nem fog megtörni, pláne, hogy nem is szoktam utalásokat tenni, nem vagyok egy kifejezetten neten ismerkedős típus. De egy hús-vér embertől meg tud viselni, igen. Azért bosszút állni nem fogok.

2015. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a bosszú minősége, mert az igazán nem zavaró hogy x százalék helyett y százalékom lett, szóval nem ez zavar, hanem maga a szándék hogy egy visszautasításra úgy reagál hogy azt meg kell torolni. Ezt nem értem hogy miért nem lehet tényként tudomásul venni és tovább lépni?
2015. ápr. 26. 09:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem az jobban érdekelne miért is utasítottad vissza?
2015. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te egy kicsit szánalmas vagy, kérdező.

Mindenkit megvisel valamilyen szinten egy visszautasítás.

Az már más kérdés, hogy valaki megbosszulja vagy sem. Ez egyénfüggő, nemtől független!

De azt honnan tudod hogy összefügg ez a dolog a lánnyal, és nem csak simán lepontoztak?

Mégegyszer megismétlem, hogy szánalmas vagy!

2015. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mert olyan elfoglaltságom van, ami miatt nem tudok normális párkapcsolatot fenttartani senkivel. Ez még tart egy jó ideig, és ez időszak alatt a tudomány egy adott területe a "szeretőm".

Én meg hűséges típus vagyok, nem csalom meg senkivel.

2015. ápr. 26. 13:25
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os jó sok visszautasítást kaphattál már eddig hogy ilyen megkeseredett indulatos válasszal reagálsz a kérdésre. Mosolyogly többet, ne utáld az embereket és mindjárt fogod az arcukat is látni. Ilyen stílussal ugyanis az a gyanúm egész nap emberi hátakat látsz mert mindenki hátat fordít neked.
2015. ápr. 26. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a csuda az a megítélési mutató? Minek kell az ilyet figyelni???
2015. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!