Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények? Szerintetek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk boldogok együtt,ebből 2 és fél év távkapcsolat 200 km távolságban.Mindketten egyetemisták vagyunk,neki 1 félév,nekem még 2 van vissza ezen kívül.Általában hétvégente találkozunk,de ZH és vizsga esetén a tanulás miatt ez módosulni szokott.

Persze kevésnek tartjuk ezt az időt,így próbáltunk is összeköltözni,de időközben az ismerős,aki kiadta volna nekünk a lakását,visszamondta.

Már beleéltük magunkat,hogy milyen szuper lesz,vettünk is pár dolgot a közös élethez,de továbbléptünk,hogy majd nyáron újra próbálkozunk lakást találni,összeköltözni.

Most viszont elég sok családi problémám is lett.Meghalt az egyik nagyon közeli barátom,az egyik rokonom pedig intenzíven igen komoly betegséggel.Padlón vagyok.

Erre közölte a párom,hogy szerinte elhidegültünk.Ami egy kicsit igaz is(jelenleg a gondolataimat a problémák megoldása,a gyász köti le és persze a ZH-k,amikre ilyen idegállapotban kellene felkészülnöm),de szeret és a legnagyobb bajban mégsem akar egyedül hagyni.

Szerintetek mit kellene tennem?

Hogyan lehet ezt helyrehozni?



2015. ápr. 26. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Tény h nehéz ügy de szerintem csak lekellene ülnötök beszélgetni h mi és h legyen és máris könnyebb a dolgotok.

Az összeköltözésen pedig legyetek rajta mert ez így tényleg elhidegülést eredményez.


23N

2015. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!