Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenység? Lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenység? Lassan bekattanok? Már nem is tudom emiatt élvezni a kapcsolatot. Teendő?

Figyelt kérdés

Párommal 7hónapja vagyunk együtt.

Az elején is féltékeny voltam, de mostanában nagyon betegesen nyomom, és nem tudok leállni.

Leszögezem: SOSEM adott okot rá, és SOSEM hazudott, SOSEM kaptam rajta semmin.

De ha valahol vagyunk és ránéz egy nőre elkap az ideg…

Vagy párom alapból udvarias, kedves, segítőkész. Ha kedves egy nő ismerősével azonnal féltékeny leszek, rettegek hogy flörtölni fog vele vagy ilyesmi, vagy arra gondolok, hogy megcsalna… vagy ha egy nő megbámulja a pasimat és ezt a pasim érzi és visszanéz, hogy ki és miért nézi Őt, akkor még rosszabbul érzem magam..totálisan elkap a kisebbségi komplexus…

Vagy pl. tegnap mentünk kirándulni a kollégáival, ott ülök párom mellett, és hátrajön a buszon az egyik kolléganője piát kínálgatni.

Ez a csaj régen rá volt indulva a páromra, de a párom sosem akart tőle semmit!!!

Na szóval tegnap odajött és ott vigyorgott meg tette magát, hát olyan ideg kapott el.

Nem vagyok beképzelt, meg féltékenynek sem kéne lennem rá…mivel nem szép, kövér,igénytelen, mocskos szájú…én igényes vagyok, vékony, adok magamra, imádnak a párom haverjai stb.

De párom vele is kedves volt és egyből féltékeny lettem….emiatt összevesztünk, mondván hogy beteges vagyok.

Párom azt mondja Ő mindenkivel kedves…de ezt sok nő félreérti…és egyből kombinálok, hogy bár szeret engem…mivan ha rámun és megcsal…vagy ilyesmik.

Meg tegnap hazafele a buszon ült egy szőke fiatal lány (nem volt szép) de amikor a párom abba az irányba nézett (akár ki az ablakon vagy bármi) egyből arra gondoltam hogy tutira a csajt bámulja… ettől rossz kedvem lett.


Már megőrülök… komolyan tegnap este is rémálmom volt…azt álmodtam hogy megcsal…

Rettegek attól, hogy bár szeret- nem elég a szerelme ahhoz hogy kibírjon egy csábítást és velem maradjon


Eddig azt gondoltam, hogy a testalkatom, meg a kinézetem miatt kevés az önbizalmam…de nem.. 167cm magas vagyok és 55kg, szép az arcom, formás vagyok, igényes, jól öltözöm, adok magamra stb.Sokan megirigyelnek, és rengeteg férfi ismerős/kolléga mondja a páromnak, hogy „Húú gyönyörű a barátnőd! Ő illik hozzád! Büszke lehetsz rá” stb.

De ennek ellenére is kevés az önbizalmam.


Oké, én is kedves vagyok az emberekkel…meg nem kérem hogy legyen bunkó…csak félek



Mondanom sem kell,hogy a szebb csajokra...meg a haverjaira akikre Ő maga is azt mondja hogy szép nők hogyan reagálok.... :(


2015. ápr. 26. 13:09
 1/8 A kérdező kommentje:

ha a párom nyomkodjka a telefonját azonnal gyanakszom, hogy tuti nőnek ír...pedig l.átom mit csinál... ha jelez a telefonja görcsben van a gyomrom, hogy tuti csaj írt neki és megcsal...


Multkor azért vertem ki a balhét és a féltékenységi hisztit,mert beállította telóján, hogy este 23-reggel7ig ne jelezzen hanggal a telefonja...ebből is balhét csináltam, hogy tuti tikol valamit.


Pedig 1x-2x belenéztem és semmit nem találtam. Nem is beszél nőkkel! Még a csaj ismerőseivel sem!


Sőt nem dugdossa a telefonját... de nem tudok leállni

2015. ápr. 26. 13:14
 2/8 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz! Ez már tényleg beteges.


Az a baj hogy hiába mondod azt hogy nem tudod az okát a dolognak, legmélyen belül, tudat alatt nagyon is jól tudod a féltékenységed okát. Egy orvossal kielemezed, megbeszélheted és megoldhatjátok közösen.


A sok veszekedésnek következménye lesz. Ha nem akarod elveszíteni a párod, lépj egyet a jó irányba és változtass.

2015. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak így tovább és hamarosan megszabadul tőled. Nem fogja ezt tűrni, amit teljes mértékben meg is értek.


Ne rinyálj, hanem embereld meg magad, különben vége a dalnak. Mert ha betelik nála a pohár, aminek nem feltétlen lesz előjele, baszhatod. 25N

2015. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Oh, én már RÉG kidobtalak volna. Hisztizz másnak, én meg keresek egy NORMÁLIS csajt.
2015. ápr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"kevés az önbizalmam…167cm magas vagyok és 55kg, szép az arcom, formás vagyok, igényes, jól öltözöm, adok magamra stb."


Én is azt tapasztalom, hogy olyan kevés az önbizalmad hogy mindjárt felkötöd magad egy fára... ne nevettess...

2015. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Tökéletesen leírtál engem! Még a 7 hónap is stimmel. Ha szeretnél írhatsz.

Amit én nem tudok elfogadni: Amikor megy az utcán egy szép nő, én látom, hogy szép..tényleg az, azt is tudom, ha egy férfi ránéz, akkor egyszerűen nem mondhatja(!!) azt, hogy nem szép, mert az! Ezt én is tudom. Ilyenkor megkérdezem tőle, hogy neki tetszik e? De teljesen normális hangon,csak érdeklődöm. Ilyenkor a válasz kapásból az, hogy ronda. Én meg nem tudom, hogy hogy mondhatja az hogy ronda?! Ilyenkor mindketten tudjuk, hogy ronda a nő, sőt.

Tudom, hogy soha nem csalna meg, de ott van az a pillanat tized része, amikor a szeme véletlen arra téved. (tényleg véletlen) és tudat alatt is gondol valamire.. na ezzel a tudattal nem lehet mit kezdeni.

:(

2015. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
bocs félreírtam, szóval: *ilyenkor mindketten tudjuk, hogy nem ronda a nő
2015. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!