Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most nem értem? Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most nem értem? Szerintetek az én felfogásommal van baj?

Figyelt kérdés
arról van szó hogy van egy pasi akinek ott a felesége és a gyönyörű kisfia és mondta hogy csak szex kapcsolatot akar velem. de ha együtt vagyunk szenvedélyesen ölel csókol és mindig mondja hogy velem akar lenni. de tegnap beszélgettünk és mondta hogy olyan jó lenne ha én lennék a párja utána pedig kijelentette hogy ez csak szex. most ezt hogy értelmezzem?
2015. ápr. 26. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
De egy undormány vagy. :D
2015. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Interferencia ***** válasza:
61%
19 évesen ennyi eszed van?! Csak szívesen dug veled, mert feszesebb vagy, mint a felesége. Mindketten undorítóak vagytok.
2015. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Úgy értelmezd, hogy ribi vagy.
2015. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Két dolláros ribizli vagy! :D De hát mit is várhatok el egy kislánytól? :D Mondanám, hogy használd az agyadat, de ami nincs, azt nehéz. :D
2015. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen a te felfogásoddal van baj. Egyébként meg azért mondja ezeket, hogy még jó sokáig tömködhesse hamvas puncikádat.
2015. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értelmezzed, hogy vívódik aközött, hogy felrúgja-e érted a házasságát és tönkrevágja-e a kisfia érzelmi fejlődését, csak hogy veled folytassa, vagy pedig csak szeretőnek tartson meg.
2015. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Interferencia ***** válasza:
70%
6: Dehogy vívódik... Csak hitegeti ezt a buta kis libát, hogy pár évig még tömhesse, mire az öregedés miatt újabb fehérmáj után kell néznie.
2015. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!